Microsoft Store uygulama indirirken Clipsvc hatası

Makaleler
10
Yer
Birleşik Krallık, Londra
Ben Microsoft Store'dan bir şey indiremiyorum. Clipsvc adlı hizmeti başlatamıyorum. Başlatamadığım için lisans alamıyor ve uygulama inmiyor.

1613204118367.png

Bu sorunu nasıl çözebilirim?

MS Store'la sorun yaşadığını duyduğuma üzüldüm. Makinenizde bekleyen güvenlik yamaları olup olmadığını iki kez kontrol edebilir misiniz? Güncelleştirme ve Güvenlik > Windows Update > Başlat > Ayarları > Güncelleştirmeleri Denetleme'ye gidin.

Bir kez yapıldıktan sonra, LÜTFEN MS Store ile sorunu gidermek için aşağıdaki adımları izleyin:
1. Ayarlar > Sistemi > Depolama > tıklayarak sürücünüzde biraz yer açın "Şimdi yer açın"a tıklayın.
2. Yapılacak sonraki şey bu sıfırlama komut dosyası kullanarak Windows Update bileşenlerinin bir sıfırlama gerçekleştirmektir. Lütfen bu makaleye bakın (komut istemini yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun): https://translate.google.com/translate?hl=&...
3. Bittikten sonra klavyenizdeki Windows+R tuşuna basın ve Enter tuşuna basarak "wsreset" > yazın
4. Windows > Ayarlar > Uygulamalar > Uygulamalar ve Özellikler >'e gidin ve "Microsoft Mağazası"nı aramak > > Gelişmiş seçenekleri tıklatın > aşağı kaydırın ve "Sıfırla" seçeneğini tıklayın.
5. Sistem dosyalarını onarmak için SFC ve DISM komutunu da nazikçe çalıştırın
5.1. Arama çubuğunda "komut istemi" yazın ve yönetici olarak Çalıştır'ı seçin
5.2. Sırayla aşağıdaki komutları yazın
Sfc /scannow sonra Enter tuşuna basın
[kod] Dism.exe /online /cleanup-image /CheckHealth[/code] tuşuna basın
[kod] Dism.exe /online /cleanup-image /ScanHealth[/code] tuşuna basın sonra Enter tuşuna basın
[kod] Dism.exe /online /cleanup-image /RestoreHealth[/code] tuşuna basın
6. Makinenizi yeniden başlatın ve tekrar kontrol etmeye çalışın. Ayrıca, MS Store'dan indirmeden önce güvenlik duvarınızı/virüsten koruma yazılımınızı geçici olarak devre dışı kabilirsiniz.

Ben de daha fazla sorunu gidermek için bu makalelerde ek adımları gerçekleştirmek öneririz:
https://support.microsoft.com/tr-tr/account-bil....
https://translate.google.com/translate?hl=&...

Umarım yardımı olur.
Standart Yasal Uyarı: Microsoft'a ait olmayan web sitelerine bağlantılar vardır. Sayfalar doğru ve güvenli bilgiler sağlıyor gibi görünüyor. PUP (Potansiyel Olarak İstenmeyen Ürünler) olarak sık sık sınıflandırılan ürünlerin reklamını yapan sitelerdeki reklamlara dikkat edin. İndirmeye ve yüklemeye karar vermeden önce sitelerde reklamı yapılan herhangi bir ürünü iyice araştırın.

Kaynak:

Hizmetler kısmından hizmeti etkinleştirin LTSB kullandığım için detaylı bilgi veremiyorum.
Başlamıyor işte tıklıyorum birşey olmuyor.
Kaynak:

Deniyorum.

Kaynak:

Hepsini denedim işe yaramadı. ClipSVC adlı hizmetim bozuk olabilir mi?

Ben Microsoft Store'dan bir şey indiremiyorum. Clipsvc adlı hizmeti başlatamıyorum. Başlatamadığım için lisans alamıyor ve uygulama inmiyor.

Eki Görüntüle 877124

Bu sorunu nasıl çözebilirim?
merhaba ben pc mühendisliği okuyorum ve yazdığım regedit sorunu çözüyor açıyorsun ve çalıştırınca ok diyip görev yöneticisine gel sonra hizmetlerden clipsvc ye sag tıkla çalıştır de sorun bitti

Geri
Yukarı