Microsoft Store uygulama yüklenmiyor

lav1

Centipat
Daha fazla  
Microsoft Store'dan bir uygulama indiriyorum uygulama indirilemeden hata oluştyu diyor Xbox gibi uygulamalarda uygulamayı indiriyor ama güncellemede %95 kalıp sürekli olarak kendi kapat aç yapıyor sorunun Xbox'la ilgili olmadığına eminim sorun Ms'den kaynaklı. Baktığım videolarda bir çözüm bulamadım.

Dosya Ekleri

• Screenshot 2023-08-03 112257.png
    Screenshot 2023-08-03 112257.png
    51,7 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft Store'dan bir uygulama indiriyorum uygulama indirilemeden hata oluştyu diyor Xbox gibi uygulamalarda uygulamayı indiriyor ama güncellemede %95 kalıp sürekli olarak kendi kapat aç yapıyor sorunun Xbox'la ilgili olmadığına eminim sorun Ms'den kaynaklı. Baktığım videolarda bir çözüm bulamadım.
Teslim en iyileştirme açık mı ona bir bakın. Kapalıysa Microsoft uygulamaları, Windows defender falan ne güncelleniyor ne yükleniyor genel olarak. Fakat öncesinde uygulamanın ön belleğini sıfırlayın sonra tekrar girip deneyin.

Teslim en iyileştirme açık mı ona bir bakın. Kapalıysa Microsoft uygulamaları, Windows Defender falan ne güncelleniyor ne yükleniyor genel olarak. Fakat öncesinde uygulamanın ön belleğini sıfırlayın sonra tekrar girip deneyin.

Bu hata bende de olmuştu senin dediklerinin aynısını yapmıştım ama olmamıştı o yüzden Windows'u ayarlardan sıfırlamıştım anca düzelmişti.

Hizmetler'den Microsoft Store Yükleme Hizmeti'ni yeniden başlatın.
Eğer olmazsa Çalıştır'a "wsreset" yazıp Microsoft Store'u sıfırlayın.

İçindeki oyunlar silinmeden sıfırlanabiliyor mu yüksek gblı oyunlar olduğu için tekrar indirmesi çok uğraş

Onun için bir hard disk ala oyunları içine at ya da normal sıfırlayıp oyunları tekrar yükle bence bir Roblox için değmez Google'dan yükle Roblox'u.

dosyalarımı sakla seçeneği ile format atarsam hata düzelirmi?
uygulamalar silinir.

Geri
Yukarı