Microsoft Store uygulamamı kabul eder mi?

404353

Decapat
Makaleler
2
Merhabalar, bir tür Metin Yazdırma Aracı yaptım ve bunu Microsoft Store üzerinde yayınlamak istiyorum. Programımın görüntüleri ve amacını aşağıda paylaşıyorum.
1693478468485.png

Mesela birine özel ismini 1000 kere yazdırıp atmak istiyorsunuz burada kişinin ismini yazıyorsunuz, yazdırılacak metin sayısına 1000 yazıyorsunuz metinlerin yazdırılacağı dosyanın ismini belirleyip yazıyorsun ve size 1000 tane istediğiniz yazıdan veriyor sayı istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz de.

Sizce bunu Microsoft Store da yayınlasam kabul eder mi?

Dosya Ekleri

• 1693478418587.png
    1693478418587.png
    18,6 KB · Görüntüleme: 19
Onaylayacaklarını sanmıyorum. Çünkü gereksiz bir uygulama.
İnanın Microsoft Store'da o kadar çok gereksiz uygulama var ki, onaylarlar bunu.
Microsoft zaten geliştiricileri kendine çekeye uğraşıyor. Bu uygulamayı onaylarlar.

İnanın Microsoft Store'da o kadar çok gereksiz uygulama var ki, onaylarlar bunu.
Microsoft zaten geliştiricileri kendine çekeye uğraşıyor. Bu uygulamayı onaylarlar.
Ya arayıp soracam müşteri hizmetlerini. Çok bir bilgi alacağımı sanmıyorum fakat arayım yine de. Ondan önce itch.io üzerinden yayınlayacağım.

MS Store icinde soyle bir developer tool var mesela:

Buna da onay verirler.

Bunu da "Entertainment" kategorisinde yolla gitsin, keyifli anlar yasatir MS kullanicilarina.

MS Store icinde soyle bir developer tool var mesela:

Buna da onay verirler.

Bunu da "Entertainment" kategorisinde yolla gitsin, keyifli anlar yasatir MS kullanicilarina.
Hocam 45 TL ücret varmış. Almayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı