Çözüldü Microsoft Store'da artık .exe dosyaları yayınlanabilecek mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Fischerk

Hectopat
Arkadaşlar bildiğiniz üzere 24 Haziran'da Windows 11 tanıtıldı. Yanlış anlamadıysam artık .exe dosyaları Microsoft Store'da yayınlanabilecek diyordu. Böyle bir şey gelecek mi? Gelecekse Windows 10'a da gelir mi?

Çözüm
Windows 11’de .exe dosyalarının Microsoft Store üzerinden gelmesini çoğunlukla istiyoruz ama bana göre bu çok düşük bir ihtimal. Gelirse de Windows 10’a geleceğini zannetmiyorum açıkçası. Zaten Windows 11 için elimizde çok net bilgilerin olduğu söylenemez. (Son cümlemi yanlış anlamayın demek istediğim verilen bilgiler sonradan değişebilir anlamında.)
Windows 11’de .exe dosyalarının Microsoft Store üzerinden gelmesini çoğunlukla istiyoruz ama bana göre bu çok düşük bir ihtimal. Gelirse de Windows 10’a geleceğini zannetmiyorum açıkçası. Zaten Windows 11 için elimizde çok net bilgilerin olduğu söylenemez. (Son cümlemi yanlış anlamayın demek istediğim verilen bilgiler sonradan değişebilir anlamında.)

Çözüm
Bazı uygulamalar var Windows 10 için de muhtemelen 11 Mağazası global bir mağaza olacak. Google Chrome'ın bile mağaza üzerinden indirilebilir olması güzel olur açıkçası. Karmaşa kalkar.
Bence mağazada 1 yıldan uzun süredir güncelleme almayan uygulamaları silip iki mağazayı da aynı yapabilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı