Microsoft Store'dan Lenovo Vantage yüklenmiyor

mirzayefx

Centipat
Daha fazla  
Yeni Lenovo Legion 5 Pro aldım kendime ve dakika 1 sorunlar 1 diye başladım, Wi-Fi sorunu vardı bulamıyordu ve Windows 10'a geçme kararı aldım ancak Windows 10'a geçince de Lenovo vantage program silinmiş ve ancak Microsoft Store'dan yüklene biliyor. Ancak orada da you owns this App diyor ama install yapinca error diyor. Asagida fotografi da var. Lutfen çözümü bilen yazsin gerçekten biktim artik.

Dosya Ekleri

• 20220319_213838.jpg
    20220319_213838.jpg
    171,8 KB · Görüntüleme: 60

Dosya Ekleri

• 20220319_221313.jpg
    20220319_221313.jpg
    141,7 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef yine failed veriyor,
Sorun ne ile kaynakli gercekten bilmiyorum bu cok uzuyor beni.

Hocam indirdiğiniz dosyayı masaüstüne atın ve Shift tuşuna basılı tutarak sağ tıklayıp yol olarak kopyalayın.

Daha sonra aşağıda attığım komuttaki "yol" yazan yere kopyaladığınız yolu yapıştırın.

Add-appxpackage -Path yol

Daha sonra bunu PowerShell'e girin.

Hocam indirdiğiniz dosyayı masaüstüne atın ve Shift tuşuna basılı tutarak sağ tıklayıp yol olarak kopyalayın.

Daha sonra aşağıda attığım komuttaki "yol" yazan yere kopyaladığınız yolu yapıştırın.

Add-appxpackage -Path yol

Daha sonra bunu PowerShell'e girin.

Hocam dediklerinizi harfiyen yaptim ancak yine kirmizi cumlelerle fail verdigini acikladi

Windows 11 de acele etmişsin. Bende daha bu hafta Lenovo Gaming 3 laptop aldım Windows 11 kurdum lisanslı ilk başta driver yüklü olmadığı için Wi-Fi görmedi LAN ile bağladıktan sonra tüm Windows 11 güncellemelerini yaptım yaklaşık 30dk sürdü ve Wi-Fi geldi, ardından Microsoft Store içinden Microsoft Store'un da güncellenmesi gerekiyor ondan sonra kurabilirsin her şeyi.

Bence tekrar dön W11'e güncel sistem güncel yazlım ile kullan.

Yeni konular

Geri
Yukarı