Microsoft Store'dan Netflix yüklenirken "0x80070005" hatası

F4tih34

Hectopat
RAM
Kingston HyperX Furry DDR3 32GB
SSD veya HDD modeli
JD120 120GB 870 EVO 500GB GP-GSTFS31240GN
Ekran kartı
NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti
Anakart
ASUS Z87M-PLUS
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i7-4770K CPU @ 3.50GHz
Microsoft Store'dan Netflix yüklenmiyor. Custom Windows 10 Pro kullandığımdan dolayı. Mağazadan indirmeye çalıştığım zaman kod: 0x80070005 hatası alıyorum. Hata çözümü için her türlü yola başvurdum fakat yapamadım. Netflix'i portable bir şekilde kullanabilir miyim acaba? Atabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft Store'dan Netflix yüklenmiyor. Custom Windows 10 Pro kullandığımdan dolayı. Mağazadan indirmeye çalıştığım zaman kod: 0x80070005 hatası alıyorum. Hata çözümü için her türlü yola başvurdum fakat yapamadım. Netflix'i portable bir şekilde kullanabilir miyim acaba? Atabilecek var mı?
Sisteminizde uygulama yükleyici varsa, şunu bir deneyin.
Netflix == Storenin kendi sitesinden indirilmiştir.

@@relati7ity

Evet oldu fakat. Hala HD seçeneği var sadece Full HD 4K ya da HDR seçeneği gelmemiş ekranım internet hızım ve ekran kartım her şey uygun büyük ihtimalle yazılımsal bir sorun var. PC'de HEVC yüklü değil mağazam olmadığı için ondan kaynaklı olabilir mi?

HEVC bundle şeklinde yükledim fakat yine HD seçeneği var sadece.

Son düzenleme:

@@relati7ity

Evet oldu fakat. Hala HD seçeneği var sadece Full HD 4K ya da HDR seçeneği gelmemiş ekranım internet hızım ve ekran kartım her şey uygun büyük ihtimalle yazılımsal bir sorun var. PC'de HEVC yüklü değil mağazam olmadığı için ondan kaynaklı olabilir mi?

Bulamadığınız başka bir gereken dosya varsa onu da atabilirim ama adını söylemeniz lazım.
HEVC uygulamasını storeden yüklerken, cihaz üreticinizden gibi bir şey yazıyor mu?
Eğer mağazadan yüklemediyseniz onu da bu şekilde atarım?

@@relati7ity

Mağaza şart değil, fakat sorununuz eğer uzantısal bir sorunsa,
Bu paketlerin hepsini yükleyin ==> Downloads.zip

Yeni konular

Geri
Yukarı