Microsoft Telefonunuz uygulaması varsayılan tarayıcı değiştirme

OuzKaan

Kilopat
Daha fazla  
Microsoft telefonunuz uygulaması sayesinde telefonunuzdaki bildirim mesajları vs. bilgisayarınız üzerinden görebiliyorsunuz. Ve bu uygulama sayesinde mesela Android telefonunuzdan Chrome tarayıcıyı açtınız ve bir sayfaya bakıyorsunuz üstteki menü butonundan paylaşma seçeneğini seçip Microsoft'un telefonunuz isimli uygulamasıyla beraber telefondaki internet sayfasını bilgisayarınıza aktarabiliyorsunuz. Fakat bunu yapınca bilgisayar ayarlarından varsayılan tarayıcı Chrome olsa bile paylaşılan internet sayfasını Edge üzerinden açıyor. Bunu Chrome ile açmasını sağlayamaz mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Opera kullanmak daha iyi. Telefonda ve bilgisayarda stabil olarak calisiyor ve My Flow ayni ozelligi goruyor. Hatta sectiginiz yazilar, linkleri de gonderebilmenizi sagliyor.

Opera kullanmak daha iyi. Telefonda ve bilgisayarda stabil olarak calisiyor ve My Flow ayni ozelligi goruyor. Hatta sectiginiz yazilar, linkleri de gonderebilmenizi sagliyor.
Konuya uzak kaldım geç cevaplar için üzgünüm. Öncelikle Chrome tercih ediyorum şahsen telefonda da daha işlevsel oluyor. Belki de alıştığım içindir. Ama öneri için teşekkürler deneyeceğim.
Çözüm olabilir:

Şuan deneme imkanım yok fakat muhtemelen problemin çözümü burada. Çok teşekkürler link için.
Yukarıdaki link muhtemelen sorunu çözecektir dediğim gibi deneme imkanım yok fakat eğer aynı sorunu yaşıyorsanız o linkten çözebileceğinize inanıyorum.
Çözüm olabilir:

Sorunu çözdü. Gayet basit uygulamayı indirip varsayılan olarak seçmeniz yeterli.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı