Çözüldü Microsoft Teredo Tünel Bağdaştırıcısı Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mami1234

Kilopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Dün fark ettim internette biraz araştırdım ama sonuç bulamadım hatayla ilgili bilgisi olan var mı ?

Microsoft Teredo Tünel Bağdaştırıcısı Sorunu.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Microsoft Teredo Tünel Bağdaştırıcısı'na sağ tıkla ve sürücü yazılımını güncelleştir de
  • Sürücü yazılımı için bilgisayarımı Tara
  • Bilgisayarımdaki Aygıt Sürücüleri Listesinden seçmeme izin ver
  • Çıkan listeden seç ve sürücüyü yükle
Bu işlem sorunu çözmeli. Çözmezse, Ethernet kartının sürücüsünü güncelle.

Sorunlu aygıta sağ tıkla kaldır. Sonra donanım değişikliklerini tara de düzelir.

Aynı sorun bende de var, dediğinizi uyguladım teredo tünel bağdaştırıcısı yok oldu. Geri gelir diye umuyordum, tekrar nerden yüklemeliyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Aynı sorun bende de var, dediğinizi uyguladım teredo tünel bağdaştırıcısı yok oldu. Geri gelir diye umuyordum, tekrar nerden yüklemeliyim? Yardımcı olursanız sevinirim.
:) Olması gereken oydu zaten. Arızalı olduğu için dediğimi yaptığınızda otomatik olarak mic. sürümü ile sağlam şekilde kurulması lazım. Kısaca sorun etmenize gerek yok.

:) Olması gereken oydu zaten. Arızalı olduğu için dediğimi yaptığınızda otomatik olarak mic. sürümü ile sağlam şekilde kurulması lazım. Kısaca sorun etmenize gerek yok.
Geri gelmeyince panik yapmıştım. İçimi rahatlattınız :) Cevabınız için teşekkür ederim.

Aynı sorun bende de var, önerilerinizi uyguladım ama bir türlü düzeltemedim :( Bir de bende bir çoğunda ünlem var. Klavyemi de, touchpad'imi de kullanamıyorum. Ekran klavyesi ve bluetooth mousetan takılıyorum. Yardımcı olabilir misiniz lütfen?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    18,6 KB · Görüntüleme: 2.300
Resimlerde gösterdim, dediklerinizin hepsini yaptım. Ondan sonra bilgisayarda güncelleştirmeleri de yaptırdım, hiç bir şekilde wifi algılamıyor. Ama ethernet ve usb ile android telefonumu algılayıp giriyor. Ne yapmam lazım, nasıl düzelteceğim? RECEP BALTAŞ yardım ederseniz sevinirim, 3 maddelik dediğinizi yapınca bir sorun oluştu yüklenemedi filan diyor. Nasıl yapacağız? Acil yardım edin 20 tl'lik usb gibi wifi algılayıcısı mı alayım ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı