Çözüldü Microsoft Teredo Tünel Bağdaştırıcısı Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Microsoft teredo tünnel adapter'i aygıt yöneticisinden kaldırmalı mıyım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft teredo tünnel adapter'i aygıt yöneticisinden kaldırmalı mıyım ?
Ben Türkçe konuşuyorum değil mi? Yada sizin dil mi yabancı? O sürücüyü bu sorunu yaşayan herkes kaldırabilir sorun olmaz. Ayrcıa verdiğim linkten raporu oluşturun sizde.

Sorunun çözümünü bulabildiniz mi ? Link atıcaktınız hesabımı ne sebeptir bilmem 1 günlük ceza verdiler, lütfen gerekçesini de ceza verirken yazarsanız hatamızı da anlamış bulunuruz. Forumda yeniyim kusura bakmayın.

Benim bilgisayarım Vestel bir sıkıntı olur mu ?

Sorunun çözümünü bulabildiniz mi ? Link atıcaktınız hesabımı ne sebeptir bilmem 1 günlük ceza verdiler, lütfen gerekçesini de ceza verirken yazarsanız hatamızı da anlamış bulunuruz. Forumda yeniyim kusura bakmayın.
Her siteden reklam çıkıyor | Technopat Sosyal
Buradaki mesajınız kurallara uyumsuz idi. Ayrıca çift hesapta kurallara aykırıdır. Kuralları okuyup uygulayın.

Benim bilgisayarım Vestel bir sıkıntı olur mu ?
Vestel ise tam modelini laptop altındaki model vb. yazıları yazın. Seri numarası hariç.

Size ulaşabilmek için açtım, yoksa başka bir amacım bulunmamaktadır. Teşekkürler bilgilendirme için. 1 gün ban atıldı, her şeye böyle ban atılacak mı peki ? Ürün modelini nereden bulacağım ? Laptopumun altında bulamadım. Komut isteminden bulup yazdım, fakat bulamadım A15 yok sistemde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı