Çözüldü Microsoft ülke konumu Ukrayna yaparsak Forza Horizon 2 bedava mı oluyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Bilgi doğru. Başka oyunlar için de geçerli hatta. Linki inceleyebilirsiniz. Çözüldü olarak işaretlerseniz de sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Geçenlerde ülke konumunu Ukrayna yaparsanız Forza Horizon 2 ve konumunuzu Fas veya Cezayir yaparsanız Battlefield 3 bedava olarak Xbox'ta alabilirsiniz diye duymuştum. Doğru mu diye sormak istedim?

Yok hocam öyle bir şey ne alaka hem Forza Horizon 2 satılmıyor artık PC de Xbox için nasıl bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -13 Eksi
Bilgi doğru. Başka oyunlar için de geçerli hatta. Linki inceleyebilirsiniz. Çözüldü olarak işaretlerseniz de sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm

Komple mi bedava?

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı