Microsoft ürün anahtarı sorgulama

daghanmustafa

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Benim laptopun altında Windows 7 için kendi keyi yazıyor ama hala çalışıp çalışmadığını nasıl anlarım? Şu an başka işletim sistemi kullanıyorum. Bir de 7'den 11'e ücretsiz geçebiliyormuşuz. Ben bu keyi kullanarak Windows 11'i ücretsiz kullanabilir miyim? Bilgi doğru mu? Bugün 18'de Windows 11 tanıtılacak ama PC'lere ne zaman yüklenebilir olacak? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemin kaldırabilecek düzeyde mi? Windows 7'den 11'e sıkıntılı olabilir. Bence yükseltme yapmayın birçok optimizasyon problemi büyük ihtimal olacaktır.

Merhabalar. Benim laptopun altında Windows 7 için kendi keyi yazıyor ama hala çalışıp çalışmadığını nasıl anlarım? Şu an başka işletim sistemi kullanıyorum. Bir de 7'den 11'e ücretsiz geçebiliyormuşuz. Ben bu keyi kullanarak Windows 11'i ücretsiz kullanabilir miyim? Bilgi doğru mu? Bugün 18'de Windows 11 tanıtılacak ama PC'lere ne zaman yüklenebilir olacak? Teşekkürler.

Windows 7'den 10'a ylükseltmeylemi geçtin zamanında? Yükseltme ile geçtiysen 7 lisansı 10 geçer 10'dan 11'e geçer.

Bilgisayarın altında yazıyor dediğin sticker var sanırım onlar ömür boyu senindir. Kalan sorularının tamamının yanıtı tanıtım sırasında belli olacak.

Windows 11 daha çok yeni. Ayrıca sisteminiz de kaldırması lazım. O yüzden şimdilik bir şey söylemek çok da doğru olmaz. Çıkınca göreceğiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı