Microsoft Visual Studio C++ 2005 hatası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar risen diye bir oyun indirdim oyun Microsoft Visual Studio 2005 istiyordu kurmayı denedim ama 1935 hatası verdi hatanın sebebi galiba Microsoft .Net Framework yüzündendi bendeki sürüm 4.5'di ama Visual 2005 için Framework 3.5 istedi.
3.5'i kurarken de denetim masasındaki program özellikleri açma kapama yerinden fremwork ü aç diyor ama o yerde Framework'le alakalı hiçbir şey yok yardım. Ederseniz sevinirim.

PC Windows 7.
Not ilk defa konu açıyorum yanlış bir yere açtıysam kusuruma bakmayın.
Arkadaşlar risen diye bir oyun indirdim oyun Microsoft Visual Studio 2005 istiyordu kurmayı denedim ama 1935 hatası verdi hatanın sebebi galiba Microsoft .Net Framework yüzündendi bendeki sürüm 4.5'di ama Visual 2005 için Framework 3.5 istedi.
3.5'i kurarken de denetim masasındaki program özellikleri açma kapama yerinden fremwork ü aç diyor ama o yerde Framework'le alakalı hiçbir şey yok yardım. Ederseniz sevinirim.

PC Windows 7.
Not ilk defa konu açıyorum yanlış bir yere açtıysam kusuruma bakmayın.

Yardım edebilecek yok mu?

Risen adlı oyunu nereden edinmiştiniz? Hata raporu paylaşabilir misiniz?

Son düzenleme:
Oyun açılırken dosyaların yana yana yerleştirilmesi hatalı diyor.
Oyunu internetten crack indirdim.

Maalesef korsan oyuna destek veremiyoruz. Oyunu satıldığı yerden alınız. Eğer orijinal yerden aldığınızda da sorun yaşarsanız, tekrardan konu açabilirsiniz.

Maalesef korsan oyuna destek veremiyoruz. Oyunu satıldığı yerden alınız. Eğer orijinal yerden aldığınızda da sorun yaşarsanız, tekrardan konu açabilirsiniz.
Korsana destek yok ancak sorun oyunun korsan olmasından kaynaklı mı? Soru olarak sordum, okuyunca atar yapar gibi anlamayın 😁.

Korsana destek yok ancak sorun oyunun korsan olmasından kaynaklı mı?
Bazı durumlarda korsandan dolayı bu sorun olabilir. Çünkü konu sahibinin indirdiği yeri bilmiyoruz ve nasıl indirdiğini de bilmiyoruz. Konu sahibi, orijinal olan versiyonunu satın alıp aynı sorunu yaşarsa, yardım edebiliriz. Kurallar gereği bu şekilde olması gerekiyor.

Sorun oyunda değil Visual 2005'de. Visual 2005 5'i kuradım için oyun açılmıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı