Microsoft Visual Studio dosya yolu bulunamadı hatası

Ömer Naz

Picopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ7 7th - GTX 1050 TI - 16GB RAM - Ne Kadar Lazımsa O Kadar SSD
Meslek
Brogrammer
Arkadaşlar önceki bilgisayarımda bir proje dosyam vardı kurs dosyası aslında ve sln uzantılıydı Visual Studio ile kullanıyordum fakat harddiskle yeni bilgisayara taşıdım ve burada dosyalarımı açamıyorum dosya yolu bulunamadı hatası alıyorum. Ayrıca dosya yolunu da yanlış gösteriyor.

1698261897274.png

Normalde dosyam Desktop'da C temel klasöründeydi direkt olarak fakat burada dosya yolu hem daha da değişmiş hem de yeni bilgisayarımda açamıyorum. Yardım gerek C diline yeni başlamıştım ve bütün notlarım burada.

(Diğer bilgisayar formatlandı)

Arkadaşlar önceki bilgisayarımda bir proje dosyam vardı kurs dosyası aslında ve sln uzantılıydı Visual Studio ile kullanıyordum fakat harddiskle yeni bilgisayara taşıdım ve burada dosyalarımı açamıyorum dosya yolu bulunamadı hatası alıyorum. Ayrıca dosya yolunu da yanlış gösteriyor.

Eki Görüntüle 1990152

Normalde dosyam Desktop'da C temel klasöründeydi direkt olarak fakat burada dosya yolu hem daha da değişmiş hem de yeni bilgisayarımda açamıyorum. Yardım gerek C diline yeni başlamıştım ve bütün notlarım burada.

(Diğer bilgisayar formatlandı)

.Sln uzantılı dosyayı çalıştırın.

.Sln uzantılı dosyayı çalıştırın.

Zaten öyle yapıyorum o çalışınca da bu solution Explorer menüsü geliyor buradan da dosyalarımı açmaya çalışınca bu hatayı alıyorum işte.

Hocam dosya bölümünden direkt klasör olarak açmayı deneyin isterseniz.

1698262550722.png

Şu kısmı mı kastediyorsunuz hocam.

1698262570153.png

Oraya girince de yine burası geliyor ve sln dosyasını açınca tekrar aynı hatalar başlıyor.

Geri
Yukarı