Microsoft Windows'u eleştirelim

"Geç kardeşim o işi" komiğime gitti. Şu anda Windows 11 değil uzmanlar Microsoft tarafından bile tamamen önerilmiyor. Windows 10da bulunan bazı eksik özellikler zamanla eklenecek ve bunların bulunmamasının sebebi Fast Theme Accelerator özelliğinin gelmesi. 22H1de geleceği söylendi ve bu zamana kadar Windows 10 kullanmaya devam edebilirsin. Hatta Windows 11'i halen sevmiyorsan, 2025'e kadar Windows 10 ile iyi günler dostum XD.

Bende becerebilsem Hackintosh'u direkt Windows'u bırakacağım zaten

2025 biraz abartı olmuş ama anlamadığınız konu şu madem önerilmiyor tavsiye edilmiyor ya da eksikleri var o zaman son kullanıcının ulaşabilir olduğu bir yere koymayacaksın ya da uyarıcaksın.
Bir de Windows 10 da bulunan eksikler bizim çalışmamıza engel olacak bir eksik yok ama Windows 11 de var.
"macOS gibi". Var olmak için var, işlev olarak yok. Özellikle şu dosya gezgini kadar boş bir şeyi yok Windows'un. Kaç yıldır kullanıyorum, hiç mi değişmez arkadaş?

Task bardaki Search aracı finder gibi işte ne istersen onu buluyor.

Dosya Ekleri

• finder.jpg
    43,3 KB · Görüntüleme: 66
Son düzenleme:
Başka Windows bilgisayardan almamış ama sadece Microsoft'tan 40GB almış, bir de 2 saat sürünce normal gelmedi.

Diğer bilgisayarlar'a da gönderiyor olabilir. Kapalı kaynak bir yazılım olduğundan nereden neyi aldığını zaten bilemezsin.

@Zettabyte işlevi Finder gibi değil ama. Ayrıca tasarımsal açıdan da güzel durmuyor, Windows 11'le arama bölümünü düzeltmeye çalıştılar zaten. Kendileri de farkında sorunun. Tabii tasarım biraz daha kişisel bir tercih olsa da genel olarak macOS daha iyi durumda şu anda. Windows'un çok platformlu bir OS olması da kendisini geriye itiyor. NT çekirdek olayı gibi.

21H2 gelsin artık şu güncelleme kısmına. Başka bir şey istemiyorum. Eylül dediler Ekim dediler hala gelmedi. Ağaç olduk.

Evet, MS de zaten önermiyor diye eklemiştim. Eksik özellikler 22H1'de eklenecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…