Microsoft Word nereden indirilir?

Come on Muco

Hectopat
Win 10 kullanıcısıyım. İnternet sitesi olarak kullanılıyor ama internet hızım pek iyi olmuyor bazen. Eski sürüm Word linki atabilir misiniz güvenilir bir yerden? Bedava kullanmam mümkün değil mi böyle?

Okulun verdiği mail ile kayıt oldum ancak Online kullanılıyor yapamadım galiba nasıl olacak?

Okulun verdiği mail ile kayıt olduğun hesapla Microsoft 365'e giriceksin. Orada Office uygulamaları diye bir sekme olması gerekiyor. Oradan tüm Microsoft uygulamalarına ücretsiz ve lisanslı şekilde ulaşabilirsin. Zaten Excel, Word ve PowerPoint bir paket halinde sunulmuş tek tıkla hepsini indirip kurabilirsin :)

Şuan böyle. One drive ile giriş yapıyor bir şeyler oluyor anlamadım ben mesela dosya indiricem sınavda o dosyayı açıp içindeki sayfadan sınava gircem ve Word formunda burdan nasıl yapacağım olur değilmi? Teşekkürler şimdiden.
Okulun verdiği mail ile kayıt olduğun hesapla Microsoft 365'e giriceksin. Orada Office uygulamaları diye bir sekme olması gerekiyor. Oradan tüm Microsoft uygulamalarına ücretsiz ve lisanslı şekilde ulaşabilirsin. Zaten Excel, Word ve PowerPoint bir paket halinde sunulmuş tek tıkla hepsini indirip kurabilirsin :)
Sonda bir görsel yükledim bakar mısınız?

Dosya Ekleri

• 1605619357381994224943801252052.jpg
    1605619357381994224943801252052.jpg
    198,7 KB · Görüntüleme: 51
Şuan böyle. One drive ile giriş yapıyor bir şeyler oluyor anlamadım ben mesela dosya indiricem sınavda o dosyayı açıp içindeki sayfadan sınava gircem ve Word formunda burdan nasıl yapacağım olur değilmi? Teşekkürler şimdiden.

Sonda bir görsel yükledim bakar mısınız?
Dostum okulun sana bedava Office365 desteği sağlıyor. Sende okulunun sana öğrenci numaranla birlikte verdiği eposta ile giriyorsan siteye Office uygulamalarını indir sekmesine tıkladığında oradan indirip ücretsiz kullanabilmen gerekiyor.

Evet dostum şuan office açık önümde şöyle. Ben şimdi derste dosya indiriyorum ve bu dosyayı seçip açıcam bu dosya Wordten açılıyor bastığımda. Ben bunu buradan da yapabilirim değil mi dosyası burdaki wordden açıp devam edebilirim yani. Pek yapamadım da şuan inmiş belge olmadığı için umarım yaparım.
Dostum okulun sana bedava Office365 desteği sağlıyor. Sende okulunun sana öğrenci numaranla birlikte verdiği eposta ile giriyorsan siteye Office uygulamalarını indir sekmesine tıkladığında oradan indirip ücretsiz kullanabilmen gerekiyor.
Bakar mısınız son gönderdiğime?

Dosya Ekleri

• 16056200148117655132943466521635.jpg
    16056200148117655132943466521635.jpg
    168,6 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleme:
Evet dostum şu an Office açık önümde şöyle. Ben şimdi derste dosya indiriyorum ve bu dosyayı seçip açacağım bu dosya Word'ten açılıyor bastığımda. Ben bunu buradan da yapabilirim değil mi dosyası buradaki Word'den açıp devam edebilirim yani. Pek yapamadım da şu an inmiş belge olmadığı için umarım yaparım.

Bakar mısınız son gönderdiğime?

Yeni boş belge diyor bak orada ona tıklarsan temiz bir Word belgesi açılmış olacak, sende istediğin gibi yazıp çizebileceksin.

Geri
Yukarı