Microsoft Store nereden indirilir?

Fozzyxd

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kayıt için Xbox Game Bar kurmak istiyorum Microsoft Store sitesinde var ama tıklıyorum inmiyor sanırsam uygulama ile indirebiliyorum Microsoft Store da şaşırtıcı bir şekilde bilgisayarımda yok ekran kartı ve işlemci çok eski acaba ondan kaynaklanıyor olabilir mi olmaması yoksa silinmiş mi yardımda bulunursanız sevinirim iyi Sosyaller.

Update yapamıyorum ya %20'de kalıyor ya da tamamlanıyor ama Update olmuyor ne yapacağım

USB'ye temiz Windows ISO yazıp format atabilirsiniz.

USB'ye temiz Windows ISO yazıp format atabilirsiniz.

Pekala o zaman zaten sıfırlamada olmuyordu bir sorunla karşılaşıldı diyordu o zaman son çare format yarın formatlıyacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar kayıt için Xbox Game Bar kurmak istiyorum Microsoft Store sitesinde var ama tıklıyorum inmiyor sanırsam uygulama ile indirebiliyorum Microsoft Store da şaşırtıcı bir şekilde bilgisayarımda yok ekran kartı ve işlemci çok eski acaba ondan kaynaklanıyor olabilir mi olmaması yoksa silinmiş mi yardımda bulunursanız sevinirim iyi Sosyaller.
GitHub'da var nasıl kurulacağı ile ilgili. Bakabilirsiniz. Google'a "Microsoft Store GitHub" yazıp ilk siteye girin.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Fozzyxd Hocam, GitHub zaten Microsoft'a ait bir site. Ayrıca güvenilir. Hatta bu forumda rehber bile yapılmıştı. Biraz araştırın. O rehberi bulursunuz. "LTSC/LTSB Microsoft Store Ekleme" yazın Google'a. Çıkar.

Geri
Yukarı