Microsoft Word'de Belge Oluşturma Ödevi

ze10x

Kilopat
Elimde böyle bir belge var ve bu belgeyi Word'de nasıl oluşturabilirim? Elbette belli noktalarını yapıyorum ama bazı noktalarda takılmaktayım, yarın uygulamalı sınavım var yardım edebilecek birisi var mıdır?

Ofis Sınavı-2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
%50’si toplo oluşturarak yapacaksın sonra tabloların içini doldurdurdak sonra etrafındaki çizgileri kağıtta olduğu gibi kenarlıklar ve gölgelendirmeler menüsünden kapatınca olur. Resimler zaten kolay onları halledersin normal resim ekleyeceksin.
Mustafa Kemal kısmını ise tab tuşu ile ayarlayabilirsin. Eğer olduda tab tuşuna bastığında hizaya sokamazsan tab tuşunun kaç CM boşluk yapacağını ayarlaman lazım yada yine oraya tablo oluşturup hücrelere Mustafa Kemal’in harflerini yazıp çizgileri silersen daha kolay yaparsın.

Yapabildiğinizi yapsanız, yapamadığınız yeri sorsanız daha verimli olur. Siz ödevinize başlayın, takıldığınız yerde yardım edilir.
Ancak metine bakıldığında tamamına yakınının tablo olarak hazırlandığı görülmekte.

Düşünceleriniz ve yardımlarınız için teşekkür ederim, mantığını sabah anladıktan sonra problem kalmadı, %80'inde tablo kullanıldığını farkettim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı