Microsoft Xbox Controller 8.nesil vs 9.nesil

9.nesil için sorun varsa bile güncelleme ile hallerder. İmkan varsa alabilirsiniz. Daha uygun alternatifi isterseniz, linkteki kolu da alabilirsiniz. Microsoft lisanslı bir kol. Kablolu versiyonu.
Hocam gamepadler konusunda tecrübenize dayanarak söylüyorum. Bu markayı dürüst olayım daha önce hiç duymadım lakin internette biraz göz gezdirdiğimde genel olarak herkesin memnun olduğunu gördüm. Bununla neredeyse aynı fiyatta olan F710'mu alınmalı yoksa sizin önerdiğiniz PowerA Spectra model Xbox One kolu mu alınmalı ? Bana PowerA markasının gamepadı daha yakın gelmeye başladı.

Son düzenleme:
Gamepad konusunda tecrübeli sayılırım. PowerA, Hori, Razer Wolverine, Fusion Pro Microsoft lisanslı markalar. Güvenle alabilirsiniz. Endişelenmeyin. Xbox One kolu neyse, bunlar da odur. Uyum sorunu kesinlikle olmaz. Elimde olan kollar.
Screenshot_20210214-182906.png

Son düzenleme:
@HACIDANİKİNCİEL hocam, resimde 3 adet orijinal Xbox One kolu var. Hepsi de tamir gördü. Fazla tamir tutan kollar değiller. Bence, Xbox One kolları parasını hak etmiyor. RB-LB butonları rezalet. Analog kalitesi de iyi değil. Zaten Microsoft kol için 1 yıl garanti veriyor. En azından bana telefonda öyle söylediler.
Önerdiğim kol ile aralarında yarı yarıya fark var.

İkisini de aktif olarak kullanıyorum tabii ki de 9. nesil.
teşekkür ederim
9.nesil için sorun varsa bile güncelleme ile hallerder. İmkan varsa alabilirsiniz. Daha uygun alternatifi isterseniz, linkteki kolu da alabilirsiniz. Microsoft lisanslı bir kol. Kablolu versiyonu.
teşekkür ederim almışken kablosuz almayı düşünüyorum

O zaman, 9.nesil kol alabilirsiniz hocam. Bazen bizim gençleri anlamak zor olabiliyor. Özellikle PC için kablosuzda ısrar edenler var. Klavye, mouse kablolu. Kulaklık kablolu. Kol olunca niye illaki kablosuz istiyorlar. Ben şahsen, Xbox One konsolda bile kablolu kol kullanıyorum.

@Hacıdanikinciel hocam, resimde 3 adet orijinal Xbox One kolu var. Hepsi de tamir gördü. Fazla tamir tutan kollar değiller. Bence, Xbox One kolları parasını hak etmiyor. Rb-lb butonları rezalet. Analog kalitesi de iyi değil. Zaten Microsoft kol için 1 yıl garanti veriyor. En azından bana telefonda öyle söylediler.
Önerdiğim kol ile aralarında yarı yarıya fark var.

Sizce 600 700 TL civarında kablosuz güzel bir kol var mı ben çok anlamam pes Crew Forza vs oyunlarda oynamak için alacagım almışken kaliteli uzun süre çalışacak bir şey arıyorum sizce ne alabilirim (kablosuz)

Sizce 600 700 TL civarında kablosuz güzel bir kol var mı ben çok anlamam pes Crew Forza vs oyunlarda oynamak için alacağım almışken kaliteli uzun süre çalışacak bir şey arıyorum sizce ne alabilirim? (kablosuz)

Xbox en mantıklı seçenek. PC ile uyumlu ve ergonomik. Sağlam cihazdır hemen bozulmaz.

Microsoft'un teknik desteği çok iyidir. Zaten öyle kolay bozulmaz. Forumda ki bir üyenin Xbox gamepadine çay dökülmüştü. Microsoft yenisiyle değiştirdi üstüne Game Pass verdi iki haftalık.
ciddimisin :d
Xbox en mantıklı seçenek. PC ile uyumlu ve ergonomik. Sağlam cihazdır hemen bozulmaz.

Aynen çogu oyun Xbox ile uyumlu oluyor.

Geri
Yukarı