Microsoft Xbox Controller 8.nesil vs 9.nesil

CaptaqinBlack

Hectopat
Yer
16.731098, -169.531296
Daha fazla  
Arkadaşlar bunun hakkında konu açılmış fakat benim merak ettigim Xbox 8.nesil daha tok ve titreşimi daha iyi vs diyenler var. Sizce 9.nesil mi alayım 8.nesil mi PC için bu arada?

1615756998029.png

1615757060850.png

Gerçekten bu sorunlar var mı? 9.nesil ile 8.nesil fiyat farkı yok ona göre alacagım.

Hocam aynı fiyat siz de demişsiniz yenisi varken eskisi alınır mı ? 9. nesili alın. Bu kapitalist dünya düzeninde eski sürümün yenisinden iyi olma şansı maalesef yok. Kötü olduğu anlamı çıkarmayın ama küçük de olsa bir sürü geliştirme var.

Hocam aynı fiyat siz de dermişsiniz yenisi varken eskisi alınır mı? 9. nesili alın. Bu kapitalist dünya düzeninde eski sürümün yenisinden iyi olma şansı maalesef yok. Kötü olduğu anlamı çıkarmayın ama küçük de olsa bir sürü geliştirme var.

Haklısın peki böyle sorunlar gerçekten var mı çünkü ben ömürlük alacagım sorun çıksın istemiyorum bıktım bir eşyayı garantiye göndermekten.

Haklısın peki böyle sorunlar gerçekten var mı çünkü ben ömürlük alacagım sorun çıksın istemiyorum bıktım bir eşyayı garantiye göndermekten.
Ben kullanıyorum 2-3 haftadır 8. nesille karşılaştıramam kullanmadığım için ki gerek yok. Memnunum titreşim vs. bir sorunun yok şimdilik. Kablolu ve kablosuz gayet sorunuz çalışıyor.

Ben kullanıyorum 2-3 haftadır 8. nesille karşılaştıramam kullanmadığım için ki gerek yok. Memnunum titreşim vs. bir sorunun yok şimdilik. Kablolu ve kablosuz gayet sorunuz çalışıyor.

Teşekkür ederim keşke bu forumu bilgisayarı almadan önce tanısaydım gerçekten çok işe yarıyor insanlardan bilgi almak.

9.nesil için sorun varsa bile güncelleme ile hallerder. İmkan varsa alabilirsiniz. Daha uygun alternatifi isterseniz, linkteki kolu da alabilirsiniz. Microsoft lisanslı bir kol. Kablolu versiyonu.

Yeni konular

Geri
Yukarı