Microsoft yöneticisi oldun da haberimiz mi yok?

Konuya yardımcı olacak bir cevabın varsa yaz, yoksa boş konuşma ve kes sesini. Boş fıçı çok langırdar derdi iş teknik hocam. Tam olarak bu tanıma uyuyorsunuz. Kaç tane gereksiz mesajdan ceza almışsınız. Sizin gibi boş mesaj atan kullanıcılara Technopat Sosyal'de yer yok. Bir yıl uyarı veriyorum, afiyet olsun (y)

Arkadaş cesaretlik iksiri içmiş :D

Kullanıcıya yardımcı olmak için yukarıdaki mesajı atıyorum, adam Windows 10 önermemden rahatsız oluyor. Yahu kardeşim yardımcı olacak bir mesajı varsa yaz. Windows 10 önermemden rahatsız isen git başka konu aç. Yani kullanıcıya hiçbir yardımı yok mesajının, sırf kavga çıkarmak için uğraşıyor.

İyi de adam Microsoft yöneticisi değil ama Technopat yöneticisi. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aklıma bu geldi. :D

Daha önce başka bir sitede çift hesaptan ban yiyen biri spam içerikle siteyi bayağı kastırmıştı. Umarım başımıza gelmez. Bu arada bir Windows 8.1 olarak o kızan kullanıcıyı kınıyorum. İnsan yükseltme yapamam der geçer böyle hakaretler nedir?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı