Microsoft yöneticisi oldun da haberimiz mi yok?

@Recep Baltaş 'a ben de karşı çıkayım da, bana da 1 yıl ceza versin :D
Ancak ben önerilere karşı çıksam da, mevzu edilen kişi gibi de kötü uslüp kullanmam.
Karşı çıkmış olduğum tek şey ise, eski donanımlara yeni işletim sistemi önerilmesidir.
Yıllar önce teknopat'ta iken Win8 çıkmış idi. Yamyam arkadaşların özel ricası ve çabaları ile kendi PC'me Win8 kurmuş idim.
Aman aman.
HDD bağdaştırıcısı şişti. Tüm FSB arabirimleri çuvalladı.
RAID kartım off oldu.
Ses kartım ise zaten hilkat garibesi. Vista işletim sisteminden başka desteği yok idi.
Yine de arkadaşları kırmamak adına, Creative'in sitesine girdim. Bu aygıtımın Win8 sürücülerini istiyorum dedim.
O da dedi ki...
Bu aygıtı kullanıyorsan, ancak sistemine bakarak ben yükleyebilirim.
Ben de, sen yükle dedim.
Yaklaşık 1GB civarı sürücü ve program indirildikten sonra ses kartım Win8 tarafından tanındı. Ama gel gelelim diğer yardımcı programlar hak getire.
Başta ses kartı ile gelen çoğu uygulama normal çalışmazken, kendi özel programlarım da tabiri caizse su koyverdi.
Şimdi bu sisteme Windows 10 önerilirse ne yapmak lazım :D
Asus ile kavga edip, bana anakartımın Windows 10 sürücülerini ver yoksa karışmam mı diyeceğim?
Creative firmasına dalıp EMU20K için sürücü mü istemem lazım?
Tüm donanımlarım atıp, yeni bir sistem kurmam da olası olmadığına göre, ben yine eski işletim sistemleri ve Linux sürümleri ile devam edeyim :D

@Recep Baltaş 'a ben de karşı çıkayım da, bana da 1 yıl ceza versin :D
Ancak ben önerilere karşı çıksam da, mevzu edilen kişi gibi de kötü uslüp kullanmam.
Karşı çıkmış olduğum tek şey ise, eski donanımlara yeni işletim sistemi önerilmesidir.
Yıllar önce teknopat'ta iken Win8 çıkmış idi. Yamyam arkadaşların özel ricası ve çabaları ile kendi PC'me Win8 kurmuş idim.
Aman aman.
HDD bağdaştırıcısı şişti. Tüm FSB arabirimleri çuvalladı.
RAID kartım off oldu.
Ses kartım ise zaten hilkat garibesi. Vista işletim sisteminden başka desteği yok idi.
Yine de arkadaşları kırmamak adına, Creative'in sitesine girdim. Bu aygıtımın Win8 sürücülerini istiyorum dedim.
O da dedi ki...
Bu aygıtı kullanıyorsan, ancak sistemine bakarak ben yükleyebilirim.
Ben de, sen yükle dedim.
Yaklaşık 1GB civarı sürücü ve program indirildikten sonra ses kartım Win8 tarafından tanındı. Ama gel gelelim diğer yardımcı programlar hak getire.
Başta ses kartı ile gelen çoğu uygulama normal çalışmazken, kendi özel programlarım da tabiri caizse su koyverdi.
Şimdi bu sisteme Windows 10 önerilirse ne yapmak lazım :D
Asus ile kavga edip, bana anakartımın Windows 10 sürücülerini ver yoksa karışmam mı diyeceğim?
Creative firmasına dalıp EMU20K için sürücü mü istemem lazım?
Tüm donanımlarım atıp, yeni bir sistem kurmam da olası olmadığına göre, ben yine eski işletim sistemleri ve Linux sürümleri ile devam edeyim :D

Eski işletim sistemi veya Creative’ ye dalmak? Hmm?
IMG_0709.JPG

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı