Microsoft'tan indirilen Windows XP ISO dosyası doğru mu?

Sitede verilen açıklama.

Microsoft Windows server 2003 service pack 2 (SP2) is a cumulative service pack that includes the latest updates and provides enhancements to Security and stability. This service pack is available for Windows XP Professional, X64 Edition.

Hocam, yazıda yazılana göre;

Windows XP X64 edisyonu ve server 2003 service pack 2 için gücelleme, güvenlik yamaları ve stabilite sağlayan paket.

Bu güncelleme yamasıymış anlaşılan.

Peki buradaki Windows 7 ISO'su doğru mu?

Açıklamasında böyle yazıyor:

Windows® 7 için windows® otomatik yükleme seti (aık), Microsoft windows® 7 ve Windows server® 2008 R2 ailesi işletimi sistemlerini yüklemenize, özelleştirmesine ve dağıtmanıza yardımcı olur.

Hocam linki gördüğüm gibi Malwarebytes trojan uyarısı verdi.

Site trojanı ise normaldir her şeye uyarı atıyor zaten malwarebytes site AV si uBlock Origin kullanın sizi daha fazla korur. Öyle şeylerden ama site kapanmaz. MW'nin yaptığı gibi.

Windows® 7 için windows® otomatik yükleme seti (aık), Microsoft windows® 7 ve Windows server® 2008 R2 ailesi işletimi sistemlerini yüklemenize, özelleştirmesine ve dağıtmanıza yardımcı olur.

Hocam, eğer Malwarebytes trojanı silebiliyorsa silsin.

Hocam, bu da güncelleme yaması.

Sanırım hayır yükseltme ISO suymuş işletim sisteminden işletim sistemine ayrıca Windows 7 ISO'su 2 GB'den fazla diye biliyorum. Bazıları 3-4 GB.

ISO değil sistem gereksinimlerinde bu yazıyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-11-28-10-36-42-355_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-11-28-10-36-42-355_com.android.chrome.jpg
    64,4 KB · Görüntüleme: 28
Bu araçla Windows 7 ISO'sunu temin edebilirsiniz ama Windows XP için bir bilgim yok.

Geri
Yukarı