Microsoft'un işletim sistemlerini geride bırakmasını hiç sevmiyorum

Gerçeklik

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : i5-9400F/ Ekran Kartı : GTX 1650 4 GB GDDR6 / RAM: 16 GB G SKILL / Windows 11 Pro
Telefon : iPhone 11 64 GB
Meslek
Oyuncu
Siz de sevmiyor musunuz? İnsanlar Windows 7'ye alışmış Microsoft direk desteği kesiyor ve kullanıcıları geride bırakıyor. Şimdi de 2025'de Windows 10 desteği sona erecek. Bu tarzını hiç semiyorum.
Aslında Windows 7 kullanıyordum şu an hala destek olsaydı ama işte hemen geride bırak Microsoft. Sahip çıkma.
Sizin fikirleriniz ne? Doğru mu yapıyor sizce?

Aslında şimdi her Windows sürümünün belli bir kitlesi vardı. Windows 7 genelde eskiye alışmış ve düşük sistemli cihaz sahipleri tarafından kullanılıyordu. Windows 8.1 özellikle okullardaki akıllı tahtalar olmak üzere dokunmatik ekranlı bilgisayarlarda kullanılıyor. Windows 10 ise genelde oyunculara ve iş için kullananlara hitap ediyor. Windows 11 ise yeni çıktı ve görünümü umursayan, güncelliği seven, oyun oynayan ve işleri için kullanan ve yeni kullanıcılara da göre bir işletim sistemi oldu. 7, 8.1, 10 ve 11'in desteğini kesmeyip kendi çapında geliştirebilirdi bence.

Siz de sevmiyor musunuz? İnsanlar Windows 7'ye alışmış Microsoft direk desteği kesiyor ve kullanıcıları geride bırakıyor. Şimdi de 2025'de Windows 10 desteği sona erecek. Bu tarzını hiç semiyorum.
Aslında Windows 7 kullanıyordum şu an hala destek olsaydı ama işte hemen geride bırak Microsoft. Sahip çıkma.
Sizin fikirleriniz ne? Doğru mu yapıyor sizce?
Hep bu PC oyunları/donanım üreticileri yüzünden. Güncel oyun/donanım çıkacak ki Microsoft da yeni işletim sistemi çıkarıp satabilsin. Pazarlama taktiği bunlar hep.

Yeni konular

Geri
Yukarı