Microsoft'un resmi sitesindeki Windows 11'in diğerlerinden farkı nedir?

diabloblood63

Picopat
Herkese iyi Sosyaller.

Microsoft'un resmi sitesinde 200$ karşılığında satılan Windows 11 Pro ve Sağlam Lisans gibi sitelerde uygun fiyata satılan Windows 11 Pro'nun arasında tam olarak nasıl bir fark var?

Daha önceden bilgisayarıma birkaç kez virüs bulaştı. Artık üst segment bir sistem kullanıyorum ve ihtiyacım olan şey üst düzey güvenlik.

Eğer Microsoft'un resmi sitesinden almam daha doğru olacaksa, onu yapacağım. Şimdiden teşekkürler.

Dostum 10dk zamanın varsa şu video sana birkaç bakış açısı katabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

OEM - Retail key farkı var.

Farklı sitelerden alınanların birden fazla kişiye satılma durumu olabiliyor. Kullandığım bütün cıhazlarda farklı sitelerden aldım bir sorun yaşamadım çok küçük bir ihtimal.

Herkese iyi Sosyaller.

Microsoft'un resmi sitesinde 200$ karşılığında satılan Windows 11 Pro ve Sağlam Lisans gibi sitelerde uygun fiyata satılan Windows 11 Pro'nun arasında tam olarak nasıl bir fark var?

Daha önceden bilgisayarıma birkaç kez virüs bulaştı. Artık üst segment bir sistem kullanıyorum ve ihtiyacım olan şey üst düzey güvenlik.

Eğer Microsoft'un resmi sitesinden almam daha doğru olacaksa, onu yapacağım. Teşekkürler.

Microsoft ve partnerlerinden alırsan lisansi tek makinede kullanmak sartıyla istedigin her makinede kullanırsın ve omurboyu destek alırsın.
Ucuz veya bedava olanlar da etkinleştirme yapıyor sonucta fark yok gibi vs...

Farklı sitelerden alınanların birden fazla kişiye satılma durumu olabiliyor. Kullandığım bütün cıhazlarda farklı sitelerden aldım bir sorun yaşamadım çok küçük bir ihtimal.

Aynı key 6 PC 😊

Dostum 10dk zamanın varsa şu video sana birkaç bakış açısı katabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İzledim dostum, teşekkürler. Profesyonel kullanımda korsana bulaşmamak en doğrusu gibi duruyor.

Microsoft ve partnerlerinden alırsan lisansi tek makinede kullanmak sartıyla istedigin her makinede kullanırsın ve omurboyu destek alırsın.
Ucuz veya bedava olanlar da etkinleştirme yapıyor sonucta fark yok gibi vs...

Aynı key 6 PC 😊
Anladığım kadarıyla Sağlam Lisans gibi sitelerde şans faktörü devreye giriyor.

Tek cihazda kullanabileceğimi öğrenmek üzdü. Peki ömür boyu yeni çıkan Windows sürümlerine yükseltebiliyor muyuz?

İzledim dostum, teşekkürler. Profesyonel kullanımda korsana bulaşmamak en doğrusu gibi duruyor.

Anladığım kadarıyla Sağlam Lisans gibi sitelerde şans faktörü devreye giriyor.

Tek cihazda kullanabileceğimi öğrenmek üzdü. Peki ömür boyu yeni çıkan Windows sürümlerine yükseltebiliyor muyuz?

Yukseltme verirse yukseltirsin,
Tamamen Bill amcaya baglı😁

Anladığım kadarıyla sağlam lisans gibi sitelerde şans faktörü devreye giriyor.

Eski bilgisayarımda Windows 10 da almıştım böyle tek kullanımlık ve Windows 11'e güncelleyebilmiştim sıkıntı çıkmamıştı. Yeni bilgisayarımda da tek kullanımlık anahtar alıp kullandım.

Eski bilgisayarımda Windows 10 da almıştım böyle tek kullanımlık ve Windows 11'e güncelleyebilmiştim sıkıntı çıkmamıştı. Yeni bilgisayarımda da tek kullanımlık anahtar alıp kullandım.
Dostum ben eski bilgisayarımda 50₺ değerinde bir key alıp kullanmıştım. Bunun OEM ya da retail olduğunu anlamamın bir yolu var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı