Microsoft'un Windows 11 ile Tanışın Sitesindeki Küçük Detay

neXusTS

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
| AMD Ryzen 3 2200G 3.5 GHz - 16 GB 3000 MHz RAM - VEGA 8 Grafik Kartı (4 GB VRAM) |
Windows 11 özelliklerini keşfettiğimiz bu sitede Oyunlar bölümüne geldiğimizde çıkan videoda Windows 11'in arama simgesi Windows 7 arama simgesine benzetilmiş. Aslında daha çok mouse imlecindeki yüklenme animasyonuna benziyor.

1699817072768.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11 özelliklerini keşfettiğimiz bu sitede oyunlar bölümüne geldiğimizde çıkan videoda Windows 11'in arama simgesi Windows 7 arama simgesine benzetilmiş. Aslında daha çok mouse imlecindeki yüklenme animasyonuna benziyor.

Eki Görüntüle 2012241

Bu nedir ne işe yarıyor?

Windows 11 özelliklerini keşfettiğimiz bu sitede oyunlar bölümüne geldiğimizde çıkan videoda Windows 11'in arama simgesi Windows 7 arama simgesine benzetilmiş. Aslında daha çok mouse imlecindeki yüklenme animasyonuna benziyor.

Eki Görüntüle 2012241
Tasarımı 3 boyutlu ve yarı-saydam yaptıkları için Aero'ya benzemiş. Direkt Windows 7 simgesini kullanmamışlardır bence.

Tasarımı 3 boyutlu ve yarı-saydam yaptıkları için Aero'ya benzemiş. Direkt Windows 7 simgesini kullanmamışlardır bence.

Evet olabilir

Bence alakası yok.

Açıkçası bana öyle geldi bayağı benziyor yani

Bu nedir ne işe yarıyor?

Bir işe yaramıyor hocam sadece böyle bir şeyi belirtmek istedim.

Ne anlatıyorsun Allah aşkına hiçbir şey anlamadım.

Açıkça yazıyor hocam Videoda ki Arama simgesini Windows 7 de ki Aero tasarımına benzettim.

Eki Görüntüle 2012241

Bence görselliği daha uygun olsun diye yapılmış bir şey, Windows Aero temasını geri getirse çok iyi olur.

Geri
Yukarı