Microsoft'un Sitesinde Windows 7 İso'su Yok Mu?

Hangi Windows 7 sürüm lisansına sahipsen o sürümü indirmen yeterli. Örneğin Windows 7 Home Basic lisansına sahipsindir. O zaman Windows 7 Home Basic sürümünü indirmen yeterli.

1.PNG2.PNG

Arkadaşlar çok çok eskiden kalma, yadigar bir bilgisayar buldum evde ve çalıştırabildim. Ancak eskiden kalan saçma sapan bir sürü şey var ve bunlardan kurtulmak için ISO dosyasıyla format atmak istiyorum bilgisayarıma. Ancak Microsoft'un sitesine ürün anahtarımı girince "Bu yazılım üreticiniz tarafından çok eskiden yüklenmiş" diyor. Aslında Windows 10'a güncellemek daha iyi olur belki ama Windows 10'u bünyesi kaldırabilir mi bilmiyorum.
Windows 7 Disk Görüntülerini (ISO Dosyaları) İndir - www.microsoft.com -
Windows 7'yi yüklemeniz veya yeniden yüklemeniz gerekiyorsa bir USB flash sürücü veya DVD kullanarak kendi yükleme medyanızı oluşturmak amacıyla bir disk görüntüsü (ISO dosyası) indirmek için bu sayfayı kullanabilirsiniz.
Başlamadan önce
  • Şunlara sahip olduğunuzdan emin olun:
    • Windows ürün anahtarınız (xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx). Daha fazla bilgi.
    • • Bir İnternet bağlantısı (İnternet servis sağlayıcısı ücreti ödemeniz gerekebilir).
    • Bir bilgisayarda, USB'de veya harici sürücüde indirme işlemi için yeterli veri depolama alanı.
    • Medya oluşturmak istiyorsanız, içinde en az 4 GB boş alan bulunan boş bir USB veya DVD (ve DVD yazıcı). İçindeki tüm içerik silineceğinden boş bir USB veya DVD kullanmanızı öneririz.

Yeni konular

Geri
Yukarı