Microsoft'un Sitesinden Windows 10 Sürüm 1909 ISO Dosyası İndirme

+ sı ne benimki 1903 de
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodan detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu arada bu videoda Recep Baltaş'ın Ali Güngör'e sürekli gülerek bakması çok güldürmüştü beni : )

Son düzenleme:

Ben bu siteyi kullanıyorum. Tüm sürümler var neredeyse ve IDM ile hızlı iniyor 🤠

Tercih olarak Recep Baltaş da koyuyor😀

Acaba bu linkte UEFI var mı? Anakartım UEFI destekliyorda.

Arkadaşlar merhaba bugün sizlere Windows 10'un Kasım ayında çıkan 1909 sürümü ISO dosyasını Microsoft'un kendi sitesinden nasıl indireceğimizi anlatacağım.
1. Öncelikle Google Chrome'dan Microsoft'un kendi sitesine gidiyoruz. Windows 10'u İndirin CTRL+Shift + I tuşuna basarak sayfa kaynağına gidiyoruz. Dileyenler boş bir yere sağ tık yapıp İncele diyebilirler.
2. Sağda üç noktaya tıklayıp More Tools ardından Network conditions a tıklıyoruz.

Eki Görüntüle 465970

3. Hemen altında bulunan Network conditions başlığı altında Select automatically seçeneğininn tikini kaldırıyoruz ve altında bulunan kısımdan Chrome---- Chrome OS seçeneğini bulup seçiyoruz.

Eki Görüntüle 465972

4. Bu pencereyi kapatmadan ardından F5'e basarak sayfayı yeniliyoruz. Sürüm seçin kısmında Windows 10 Novermber 2019 Update seçiyoruz.

Eki Görüntüle 465973

5. Ürün dili seçin kısmında Türkçe'yi seçiyoruz. Burada Windows'u İngilizce kullanmak isteyenler İngilizce seçebilir.

Eki Görüntüle 465974

6. Ve Windows 10 sürüm 1909 ISO dosyamız hazır. Dilerseniz 32 Bit veya 64 Bit olarak indirebilirsiniz.

Eki Görüntüle 465975
Çok cahil biri gibi görüneceğim fakat yine de sormak istedim, bunu indirince bildiğimiz format atmış gibi olacak mı her şey silinecek mi ?
windows 10 20h2 sürümünden 1909 sürümüne geçmek istiyorum fakat dosyalarım silinir mi ya da silinmeden nasıl kurabilirim ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı