Microsoft'un yayınladığı bütün duvar kağıtları nereden bulunur?

comradecinar

Centipat
Yer
leningrad
Daha fazla  
Herkese iyi Sosyaller dilerim arkadaşlar. Sorumu detaylı olarak açıklamam gerekirse, Microsoft'un dünden bu güne kadar "işletim sistemleri" için yayınladığı Duvar kağıtlarını arıyorum. Bazen yine Microsoft'un yayınladığı başka duvar kağıtları oluyor, ancak ben sadece işletim sistemleri ile birlikte gelen duvar kağıtlarının tümünü; en azından hepsi olmasa da, XP'den beri yayınladığı duvar kağıtlarını nasıl bulabilirim? Yani hepsinin bulunduğu bir arşiv falan varsa diye, yoksa kendim tek tek internette arayacağım ancak bazen gözden kaçırdıklarım olabiliyor. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ederim.

Herkese iyi sosyaller dilerim arkadaşlar. Sorumu detaylı olarak açıklamam gerekirse, Microsoft'un dünden bu güne kadar "işletim sistemleri" için yayınladığı duvar kağıtlarını arıyorum. Bazen yine Microsoft'un yayınladığı başka duvar kağıtları oluyor, ancak ben sadece işletim sistemleri ile birlikte gelen duvar kağıtlarının tümünü; en azından hepsi olmasa da, XP'den beri yayınladığı duvar kağıtlarını nasıl bulabilirim? Yani hepsinin bulunduğu bir arşiv falan varsa diye, yoksa kendim tek tek internette arayacağım ancak bazen gözden kaçırdıklarım olabiliyor. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ederim.

Microsoft Store'da bar bu tarz duvar kağıtları. Oradan bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı