Midas hisse ekranına alternatif uygulama

stayinghome

Hectopat
Merhaba,

Bugune kadar midas kullanıyordum yatırım ve hisseler için fakat bugün uygulama çöktü maalesef ve işlem yapılamadı. Midas'ı aslında kullanma sebebim kullanıcı ekranının güzel olması. Yani hisseleri anlık olarak grafik halinde gösteriyor ve o anda hisseniz yüzde kaç artmış azalmış, yüzdesel değişimi anlık ve kolay bir şekilde vermesinden dolayı memnundum. Şimdi ise bir alternatif arıyorum. Hisse takip ekranı Midas'a benzer/yakın olan bir App önerebilir misiniz acaba?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ziraat borsa'ya gel de uygulama çökmesi neymiş görüp şükret, sabah 9.50 - 11 arası hiç giremedim.
:) doğrudur da Midas tüm gün çöktü. Yani şunu yazarken bile hala giremiyorum. Eminim banka app'leri düzelmiştir. Ben Midas konusunda şikayetçi değilim aslında ama çökme konusunda bankalara göre daha güvensiz olduğu bir gerçek. Yoksa hisse veya paramı zaten kaybetmiyorum o konuda bir sıkıntı yok.

Borsa mevzusu nasıl bişey hocam kaybı çok var mı?

:) doğrudur da Midas tüm gün çöktü. Yani şunu yazarken bile hala giremiyorum. Eminim banka app'leri düzelmiştir. Ben Midas konusunda şikayetçi değilim aslında ama çökme konusunda bankalara göre daha güvensiz olduğu bir gerçek. Yoksa hisse veya paramı zaten kaybetmiyorum o konuda bir sıkıntı yok.
Ziraat haftalardır böyle yeni bir aracı kurum arayışındayım bende trive vardı ona bir bakacağım, Sırf ziraate giremedim diye %3 pahalıdan mallandım bugün bir hissede.

Ziraat haftalardır böyle yeni bir aracı kurum arayışındayım bende trive vardı ona bir bakacağım, Sırf ziraate giremedim diye %3 pahalıdan mallandım bugün bir hissede.
yukarıdaki arkadaş Oyak önermiş. fena bir app'e benzemiyor görüntülerinden ama açıkçası yeni bir yatırım hesabı açmak, oraya para aktarmak vs. zor geldi

Borsa mevzusu nasıl bişey hocam kaybı çok var mı?
Genel borsa yatırımı için mi soruyorsunuz yoksa Midas özelinde mi?

yukarıdaki arkadaş Oyak önermiş. fena bir app'e benzemiyor görüntülerinden ama açıkçası yeni bir yatırım hesabı açmak, oraya para aktarmak vs. zor geldi
Kullanıcı ekranı genel olarak hepsinde kötü, aldığı ücretlere bakıyorum ben şahsen trive kullandım bir süre, hesap işletim ücreti ile ilgili bir şey söylemediler sormama rağmen, daha sonra hesap işletim ücreti kestiler bağımı kestim bende. Yatırım danışmanları da önemli trive'nin yatırım danışmanları çok bilgili değillerdi.

ben aslında Finansinvest kullanıyorum halka arzlarda ama diğer hisse işlemlerinde Midas'tayım. Yatırım danışmanlarım ailem oluyor genelde o yüzden banka danışmanım yok:) Kullanıcı ekranı olarak bence Midas gerçekten kaliteli. Ancak Midas niye SPK nın aracı kurumlar listesinde yer almıyor onu anlamadım.

ben aslında Finansinvest kullanıyorum halka arzlarda ama diğer hisse işlemlerinde Midas'tayım. Yatırım danışmanlarım ailem oluyor genelde o yüzden banka danışmanım yok:) Kullanıcı ekranı olarak bence Midas gerçekten kaliteli. Ancak Midas niye SPK nın aracı kurumlar listesinde yer almıyor onu anlamadım.
Yatırım danışmanından kastım bir sıkıntı yaşadığında yada bir soru soracağında telefonun karşısında ki kişi, bankacılıktan devam ya bizim işlemler gibi, bi tradıngview anlık veri satın alsak yeter gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı