Middle Earth serisi hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Oyun mekanikleri grafikleri hikayesi ile ilgili düşünceleriniz neler şu an tekrar oynarsanız zevk alır mısınız?
Shadow of War ve Shadow Of Mordor güzel oyunlar severek oynadım yeniden oynarsam aynı zevki alır mıyım hiç sanmıyorum. Grafikleri güzel hikayesi falan eh işte oyunu mekanik açısından taşıyan nemesis sistemiydi benim için.

Son düzenleme:
2 oyunu da çıktığı yıl oynamıştım. Yıllar sonrasında oynadığımda oyun ortalara doğru baymıştı ve oyunu sildim. Koşu ve görev mesafeleri çok fazla ve temel mekaniği sadece dövüşmek üzerine.

Dövüş sistemi gayet iyi ve yetenekleri açtıkça oyun keyifli hale geliyor. Belirli bir yerde oyun o kadar güçlü olmana rağmen zorluk seviyesini arttırıyor ve oyuncudan akıllıca kararlar vermesini istiyor. Yani kabaca o adamı o kadar korumanın arasında öldürmen yerine çevreyi kullanmanı, rakibin zayıflığını öğrenip onu kullanmanı veyahut o rakibin seviyesini o rakibi küçük düşürecek görevi yapmanı istiyor vs bunlar tabii opsiyonel, gizlice oynayabilir yada kaba kuvvete de başvurabilirsin.

Uygun fiyattaysa almanı öneririm ve hikaye bazında pek bir şey bekleme, beklentin oynanış olsun. Oyundaki görevler git şunu öldür şunu takip şununla şunu yap gibi sıkıcı görevler. Oyunu keyifli kılan kısmı sadece aksiyonu.

Geri
Yukarı