Oyun Middle-Earth™: Gölge Paketi 19.35 TL

İyi oyun 20 lira, çok da bir şey beklememek lazım. İlkini almıştım zamanında hala oynamadım 😂

İyi oyun 20 lira, çok da bir şey beklememek lazım. İlkini almıştım zamanında hala oynamadım 😂
Amazon bedava vermiş şimdi fark ettim, gog galaxy'de gözüküyor. Bir kontrol edin almadan önce.

Son düzenleme:
Shadow of War'ın Nemesis sistemi bile yeterli oynamak için. Kısa özetle düşmanları geliştiren ve yeni düşmanlar yaratan bir özelliktir. Rastgele bir düşman, karakterimizi yendiğinde o düşman rütbe vs. kazanıyor. Sizi yenen en düşük seviye generallerden birisini daha sonra bir kalenin lordu olmuş şekilde görebilirsiniz. Düşman generaller kendi arasında da kapışıyorlar, düellolar oluyor ve seviye yükseliyorlar. Bir kere yendiğiniz düşman sizden intikam almak için sizi ansızın pusuya düşürebilir. Saydığım özelliklerden çok daha kapsamlı bir sistem bu, araştırabilir merak edenler. Yakında 10 TL'ye bu tarz kapsamlı geniş ve uzun soluklu bir oyunu bulmanız imkansız olabilir. Ki kale savaşları da oyunda epey oynadıktan sonra açılsa bile çok eğlencelidir. Türkçe yaması da internette mevcut. Orta Dünya temasında kaliteli bir oyun arıyorsanız başka şansınız yok denebilir.

Steamdb'de bulunan önerilen fiyat nedir ? sanırım oyun indirimden sonra zamlanacak.
1675857137158.png

Steamdb'de bulunan önerilen fiyat nedir ? sanırım oyun indirimden sonra zamlanacak.
Eki Görüntüle 1661172
Önerilen fiyat demek Valve'ın şu anda baz aldığı kura göre firmaya önerdiği fiyat demek oluyor. Çoğu firma önerilen fiyatında üstüne satıyor. Mesela Valve'ın önerilen fiyatına göre Call of Duty Modern Warfare 2 600TL olmalı fakat oyunun fiyatı 1200TL. Yani orada gördüğün fiyat ne bir zammın habercisi ne de eğer gerçekten zam yapılacaksa onun fiyatının habercisi.

Oyun beğenisi kişiden kişiye değişir, videoları izleyerek almak istiyorsanız alın bence ama oyunu ben çok beğeniyorum mesela. Oyunda vakit geçirdikçe yaratıcılığınızla birlikte orta dünyada sanki bir tanrı gibi dolanabiliyorsunuz. 2 oyunu da 2 defa bitirdim, çok tavsiye ederim. Steam yorumları ve beğenilme durumlarınıda karşılaştırarak kendiniz karar verebilirsiniz. Bu fiyata min 25 saat oynarsınız yan görevleri yapmadan.

Türkçe yaması var mı oyunun?
2 oyununda yaması mevcut

Geri
Yukarı