Oyun Command & Conquer™ Remastered Collection 23 Ocak'a kadar %85 indirim ile 19.35 TL

Evet Generals Zero hour ve Red Alert 2'nin Remastered sürümleri kesinlikle yapılmalı. EA anca gitsin saçma sapan oyunlarla uğraşsın. Bu arada remastered sürümlerini geçtim, Steam'de Generals Zero hour ve Red Alert 2'nin orijinal sürümleri bile yok. Bu kadar vefasızlık olmaz ya.Command & Conquer serisini popüler yapan iki oyuna verilen değere bak...

Kısacası indirimde olan Command & Conquer Remastered Collection'ı gereksiz buluyorum. 5 lira bile olsa almadan önce düşünürüm. Sonuçta %100 oynamayacağım ve kütüphanede kalabalık yapacak :)

Son düzenleme:
Oyunu daha önce oynamadım veya görmedim. Türü sevenler bir göz atabilir.
Command & Conquer ve Red Alert, 25 yıl önce tür olarak gerçek zamanlı strateji oyununun tanımını yazdı ve artık ikisi de petroglyph Games'te çalışan eski westwood studios ekip üyeleri tarafından 4K formatında tamamen yeniden tasarlandı. Bu yeni tasarımda 3 genişletme paketinin tamamı, yeniden tasarlanan çok oyunculu mod, modernize edilmiş kullanıcı arayüzü, harita düzenleyicisi, daha önce yayınlanmamış tam hareketli videolardan oluşan bonus galeri ve frank klepacki tarafından yeniden düzenlenmiş 7 saati aşan efsanevi müzik var. Tekrar merhaba, kumandan.

Oyun linki: https://store.steampowered.com/app/1213210/Command__Conquer_Remastered_Collection/
SteamDB: https://steamdb.info/app/1213210/

Bu paketin içinde generals ve Zero hour var mı hocam?

Bu paketin içinde generals ve Zero hour var mı hocam?
Sadece Command & Conquer ve Red Alert'in ilk oyunları var. Bütün oyunların olduğu bir koleksiyon paketinde Zero Hour var ama steamde yok. EA Play ve EA mağazasında olması lazım.

Command & Conquer Ultimate Collection ismi EA App'de gözüküyor.

Son düzenleme:
Generals yıllarca oynadım hala oynarım ancak deniz olmaması çok büyük eksiklik. Ayrıca süpersilahlar konusunda özellikle ABD'ye pozitif ayrımcılık yapılmış. Irak savaşı başladığı için tam hazır olmadan çıktığı yönünde söylentiler vardı ve oyundaki eksikler de bunu doğrular nitelikte.

Onca yıldan sonra tekrar o günlere dönülür mü bilmem. Nostalji severler alır belki ama bence modası geçti. Teşekkürler.

E
Fiyatını göremedimde hocam Ultimate'nin.
EA Play'de var olduğundan ya da daha öncesinden sahip olduğumdan sanırım ben de fiyatını göremedim. Origin sayfası da kapalı olduğundan bulamadım. Ancak Origin uygulaması hala çalışıyor ve orada fiyatı 197,99₺ olarak gözüküyor. Paket içeriğindeki oyunlar;

• Command & Conquer
• Command & Conquer: The Covert Operations
• Command & Conquer: Red Alert
• Command & Conquer: Red Alert: Counterstrike
• Command & Conquer: Red Alert: The Aftermath
• Command & Conquer: Tiberian Sun
• Command & Conquer: Tiberian Sun Firestorm
• Command & Conquer: Red Alert 2
• Command & Conquer: Red Alert 2: Yuri's Revenge
• Command & Conquer: Renegade
• Command & Conquer: Generals
• Command & Conquer: Generals: Zero Hour
• Command & Conquer 3: Tiberium Wars
• Command & Conquer 3: Tiberium Wars: Kane's Wrath
• Command & Conquer: Red Alert 3
• Command & Conquer: Red Alert 3: Uprising
• Command & Conquer 4: Tiberian Twilight

E

EA Play'de var olduğundan ya da daha öncesinden sahip olduğumdan sanırım ben de fiyatını göremedim. Origin sayfası da kapalı olduğundan bulamadım. Ancak Origin uygulaması hala çalışıyor ve orada fiyatı 197,99₺ olarak gözüküyor. Paket içeriğindeki oyunlar;

• Command & Conquer
• Command & Conquer: The Covert Operations
• Command & Conquer: Red Alert
• Command & Conquer: Red Alert: Counterstrike
• Command & Conquer: Red Alert: The Aftermath
• Command & Conquer: Tiberian Sun
• Command & Conquer: Tiberian Sun Firestorm
• Command & Conquer: Red Alert 2
• Command & Conquer: Red Alert 2: Yuri's Revenge
• Command & Conquer: Renegade
• Command & Conquer: Generals
• Command & Conquer: Generals: Zero Hour