Midex GMR-X30 Kulaklık Nasıldır?

Yuud

Centipat
Merhaba, Midez GMR-X30 diye bir kulaklık buldum ve biraz araştırdım. Ne video bulabildim ne düzgün kulaklığı anlatan yorum. Yorumsepeti'nden birkaç beğendiğini söyleyen kişiler var onlar da bot mu gerçek mi bilemiyorum. Marka hakkında gitar ürettiğini gördüm menşeisini bilmiyorum. Bu kulaklık hakkında ufakta olsa bilgisi olan var mıdır?

https://www.hepsiburada.com/midex-g...i-rgb-led-bilgisayar-ps4-ps5-p-HBCV0000151JLZ

19 adet 5 yıldız olması çok kuşkulu ya ürün muazzam iyi ya da gerçek kişiler tarafından yorumlanmamış. Tavsiyem daha bilindik markalara yönelmeniz.

19 adet 5 yıldız olması çok kuşkulu ya ürün muazzam iyi ya da gerçek kişiler tarafından yorumlanmamış. Tavsiyem daha bilindik markalara yönelmeniz.
Kulaklık aramıyorum. 3 Gün önce BlackShark V2 X sipariş ettim zaten. Bu kulaklık gözüme takıldı sadece. 19 yorumun da iyi olması bana da bot yorumu gibi geldi güvenemedim. Belki adını tanıtamamış , çoğu kişinini bilmediği güzel bir kulaklıktır diye sordum

Menşei sanırım Türkiye hiçbir dilde ne incelemesi ne de bir içerik var. Şöyle bir konuda adının geçtiğini gördüm;

Teknosa'da bile satıldığına göre güvenilir bir marka gibi ama ne kadar kaliteli denemeden bilinmez.

Menşei sanırım Türkiye hiçbir dilde ne incelemesi ne de bir içerik var. Şöyle bir konuda adının geçtiğini gördüm;

Teknosa'da bile satıldığına göre güvenilir bir marka gibi ama ne kadar kaliteli denemeden bilinmez.
Kaliteliyi geç garantisi bile şüpheli aslında. Teknik ekibi gerçekten ilgileniyor mu , iade yaparken sorun çıkar mı gibi şeyler var. O fiyatta söyledikleri doğruysa en iyisi olabilir

Merhaba, Midez GMR-X30 diye bir kulaklık buldum ve biraz araştırdım. Ne video bulabildim ne düzgün kulaklığı anlatan yorum. Yorumsepeti'nden birkaç beğendiğini söyleyen kişiler var onlar da bot mu gerçek mi bilemiyorum. Marka hakkında gitar ürettiğini gördüm menşeisini bilmiyorum. Bu kulaklık hakkında ufakta olsa bilgisi olan var mıdır?

https://www.hepsiburada.com/midex-g...i-rgb-led-bilgisayar-ps4-ps5-p-HBCV0000151JLZ
Şu an kullandığım ve aynı satıcıdan almam biraz ironik ordaki yorumlarda bende varım :)

Kulaklık nasıl anlatabilir misin?

Çok az gecikmiş olabilirim bugün elime geldi gayet kaliteli. Mikrofondan ses temiz geliyor. Basslarda cızırtı yok kulağı kavrıyor ama mikrofon ışığı göz alabiliyor 7.1'i temiz ses gayet doğru yerden duyuluyor gayet iyi bir fiyat performans ürünü

Geri
Yukarı