Migros mu Şokta mı çalışmak mantıklı?

Qwerty10

Decapat
Arkadaşlar merhaba. Part time gireceğim, sınava kadar para çıksın. Hangi şirket daha iyi? Şok market hemen altımda çalışırsam, Migros ise 10 dakikalık yürüme mesafesinde. Hangi şirkette çalışmak daha mantıklı ve ben kasiyer olarak değil de daha çok depo olarak çalışmak istiyorum çünkü hesap kitap işlerinde iyi değilim demeyelim de korkuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam şok markette 1 sene mağaza çalışanı, 1 seneye yaklaşık cepşok personeli olarak aktif çalışıyorum. Bana soracak olursan Migros daha iyi, hem daha fazla çalışanı oluyor ve, şok'ta parttime çalışmak biraz dengesiz oluyor vardiya saatleri tam olarak oturmuyor. Müdürler kendi istediklerine göre yöneltiyorlar ve arada bir anlaşmazlık çıkıyor. Benim birçok arkadaşım şok'tan çıkıp Migros'ta işe başladı. Migros hem maaş konusunda daha dolgulu hem de yol ücretini karşılıyor, yemeği de molalarda veriyorlar diye biliyorum. Karar sizin.

Migros'ta çalışma koşulları bir tık daha iyi olabilir. İki markete ne zaman girsem Şok çalışanları her dakika raf diziyor, mal taşıyor. Migros'ta ise nadiren görüyorsun.

Az çalışan, çok işten kaynaklanıyor hocam maalesef.

Arkadaşlar merhaba. Part time gireceğim, sınava kadar para çıksın. Hangi şirket daha iyi? Şok market hemen altımda çalışırsam, Migros ise 10 dakikalık yürüme mesafesinde. Hangi şirkette çalışmak daha mantıklı ve ben kasiyer olarak değil de daha çok depo olarak çalışmak istiyorum çünkü hesap kitap işlerinde iyi değilim demeyelim de korkuyorum.
Migros mantıklı, çalışanlarına daha fazla değer veriyorlar en azından.

Az çalışan, çok işten kaynaklanıyor hocam maalesef.

Gören de zannedecek bu marketlerin sahipleri açlık sınırında idare ediyor. Her mağazaya fazladan 1 eleman daha alsalar şirket mi batacak, niye kasıyorlar anlamıyorum. Marketin içine mi giriyoruz yoksa deposuna mı belli değil. Hep koliler, mal taşıyan insanlar.

Çalışanlar oturup soluklanamıyor bile.

Gören de zannedecek bu marketlerin sahipleri açlık sınırında idare ediyor. Her mağazaya fazladan 1 eleman daha alsalar şirket mi batacak, niye kasıyorlar anlamıyorum. Marketin içine mi giriyoruz yoksa deposuna mı belli değil. Hep koliler, mal taşıyan insanlar.

Hocam iş yükü genel market sektörüne göre biraz daha ağır olduğundan dolayı giren çok durmuyor çıkıyor. O sebepten kıyasla Migros, BİM (yani çok çalışanlı firmalar)tercih ediliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı