Gıda Migros yemek 70₺ indirim

Bende 100 TL ve 31 ocağa kadar diyor.
Screenshot_2024-01-01-17-57-13-522_org.cromite.cromite-edit.jpg

Bir kaç kez denedim Migros'u hem yemek hem market için iyiydi. 10 yıl kullandığım Yemeksepeti'nden hiç memnun değilim, 2 yıldır kullanmıyorum. Getir'den sonra bu yıl Migros da yeni rakip hadi bakalım.

Bu indirim uzun süredir var. Hatta 100 lira üzerine 70 TL indirim yapıyordu limiti yükselmiş. 2 hafta önce kullanmıştım.

80 TL'ye adam gibi yemek yok ki. Ortalama kalite ve doyuruculukta yemek 200TL'den başlıyor. 160/70 gayet iyi.
Sadece doymak için 200 TL fazla değil mi? Gerçi yaşadığın şehri bilmiyorum ama o paraya ben burada 3 döner alabiliyorum. Yemeksepetinden de 1 ye 1 hediye ile de 4 döner alabiliyorum. Hamburger, Pizza falan o fiyattan başlıyor maalesef.

Sadece doymak için 200 TL fazla değil mi? Gerçi yaşadığın şehri bilmiyorum ama o paraya ben burada 3 döner alabiliyorum. Yemeksepeti'nden de 1'ye 1 hediye ile de 4 döner alabiliyorum. Hamburger, pizza falan o fiyattan başlıyor maalesef.

Hamburger pizza yemeyi bırakalı yıl olmuştur. Sadece McDonald's güzel kampanya yapınca yiyordum pizza için Dominos gel al bile 100 liradan başlıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hamburger pizza yemeyi bırakalı yıl olmuştur. Sadece McDonald's güzel kampanya yapınca yiyordum pizza için Dominos gel al bile 100 liradan başlıyor

Bunlar artık tek alınmaz da ondan hocam. Arkadaşınızla kupon olup girdiğinizde mantıklı oluyor bir tek. Bi' döner ucuz artık şaka gibi.

Geri
Yukarı