5600G sistem toplanır mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Miles morales ve hogwartz harici beslememe göremedim. TLOU için bile 1080P ultrada yüzde 95 üstü kullanıma çıkarıyor ekran kartını.

Hocam 5600G Asetto corsa trafik modu kaldırabilir mi?

Acaba ben hangi oyunları oynayamam?

Darboğazı sadece ekran kartının kullanımına bakarak ölçüyorsun. Önemli olan tekli çekirdek kullanımları.
Bu adam bu oyunlarda ekran kartından tam performansa alıyor mu alıyor ? Drop yapacak bir durum varmı yok. O yüzden illa 5600'e gerek de yok. Bu adam oyun oynayacak bütçesi kısıtlı adama illa 5600 dayamanın da alemi yok.

Ram ve ssd'yi ayrı bir şekilde alıp takın hocam.

Hocam 5600G Asetto corsa trafik modu kaldırabilir mi?

Acaba ben hangi oyunları oynayamam?
AAA oyunları oynayamazsın. Eski oyunları falan oynarsın. İnternetten bakarsın testlerine.

Bu adam bu oyunlarda ekran kartından tam performansa alıyor mu alıyor ? Drop yapacak bir durum varmı yok. O yüzden illa 5600'e gerek de yok. Bu adam oyun oynayacak bütçesi kısıtlı adama illa 5600 dayamanın da alemi yok.

5600 alacak bütçe varken adama niye 5500 dayıyorsun? Ekran kartından tam performans almak derken? Ekran kartından tam performans alamaması için illa drop yemiş mi gerekiyor? Normalde 100 FPS alacagi yerde 90 FPS alacak, drop yemesine gerek yok. 5600 ile 5500 arasında ciddi performans farkı var.

Önemli parçaları zaten montajlamış olucaklar. Ram - SSD'yi siz takar windows kurarsınız bunlar çok basit şeyler zaten. Youtube'da videoları da var. Ekran kartı olarak da idareten 1 kart alır daha sonra da daha yüksek modele geçip ekstra bir ssd alırsınız.

AAA oyunları oynayamazsın. Eski oyunları falan oynarsın. İnternetten bakarsın testlerine.

5600 alacak bütçe varken adama niye 5500 dayıyorsun? Ekran kartından tam performans almak derken? Ekran kartından tam performans alamaması için illa drop yemiş mi gerekiyor? Normalde 100 FPS alacagi yerde 90 FPS alacak, drop yemesine gerek yok. 5600 ile 5500 arasında ciddi performans farkı var.

Ulan kardeşim oyunu yükleyecek SSD takamadığı yerde sen gidip 5600 al diyosun. Anakartı kısıyosun da 500TL için işlemci daha pahalı işlemci üzerine 1000TL fark koyuyor. En ucuz parçaları dayasan bile gene 13bin TL üzerine çıkıyor ekran kartı olmadan bütçe 1000TL'den ucuza en alıp takacak bu adam sisteme.

Önemli parçaları zaten montajlamış olacaklar. RAM - SSD'yi siz takar Windows kurarsınız bunlar çok basit şeyler zaten. YouTube'da videoları da var. Ekran kartı olarak da idareten 1 kart alır daha sonra da daha yüksek modele geçip ekstra bir SSD alırsınız.

Ulan kardeşim oyunu yükleyecek SSD takamadığı yerde sen gidip 5600 al diyosun. Anakartı kısıyosun da 500TL için işlemci daha pahalı işlemci üzerine 1000TL fark koyuyor. En ucuz parçaları dayasan bile gene 13bin TL üzerine çıkıyor ekran kartı olmadan bütçe 1000TL'den ucuza en alıp takacak bu adam sisteme.

Kime göre 500 GB SSD yetmiyor? Belki sadece Valorant oynacak adam? SATA SSD diye bir şey yok mu? İlla M.2 mi takmsası lazım? 1000 TL kıstım anakarttan hiç mi matematiğin yok. 5500 ile 5600 arasında da 1000 TL fark var işte. Nasıl bütçe yetmiyor?

Kime göre 500 GB SSD yetmiyor? Belki sadece Valorant oynacak adam? SATA SSD diye bir şey yok mu? İlla M.2 mi takmsası lazım? 1000 TL kıstım anakarttan hiç mi matematiğin yok. 5500 ile 5600 arasında da 1000 TL fark var işte. Nasıl bütçe yetmiyor?

Sen güncel sistemlere SATA SSD tak bakalım oyun oynayabiliyor musun daha yeni Mortal Kombat 1'de 2000 - 1600 hızındaki SSD'yi SSD hızınız yavaş diye uyarı almaya başladım. SS sağlığım yüzde 99 hız testleri problemsiz. BF2042'de SATA SSD'ye kurulu M.2 SSD yüklü olan arkadaşım oyuna giriyor 5 dakika yüklenmesini bekliyorum onda bile kaplamalar ben oyuna girdikten 5 dakika sonra yüklüyor. Toplam maç süresi 20 dakika ben yarısına yakınını boşa geçirmiş oluyorum. Hard diskler öldü sata'lar da ölmeye yakın.

Keza fifa'nın yeni oyunlarına bakarsan da M2 dışında sata veya hard disk'e kurulu oyunlarda drop problemi yaşatıyor artık. Bunu dile getiren yok ama bunlar var şuanda

Sen güncel sistemlere SATA SSD tak bakalım oyun oynayabiliyor musun daha yeni Mortal Kombat 1'de 2000 - 1600 hızındaki SSD'yi SSD hızınız yavaş diye uyarı almaya başladım. SS sağlığım yüzde 99 hız testleri problemsiz. BF2042'de SATA SSD'ye kurulu M.2 SSD yüklü olan arkadaşım oyuna giriyor 5 dakika yüklenmesini bekliyorum onda bile kaplamalar ben oyuna girdikten 5 dakika sonra yüklüyor. Toplam maç süresi 20 dakika ben yarısına yakınını boşa geçirmiş oluyorum. Hard diskler öldü SATA'lar da ölmeye yakın.

Keza FIFA'nın yeni oyunlarına bakarsan da M.2 dışında SATA veya hard Disk'e kurulu oyunlarda drop problemi yaşatıyor artık. Bunu dile getiren yok ama bunlar var şu anda.

Bak buna çok güldüm. Hala HDD ile oyun oynarım, Mortal Kombat da sorun yaşamadım ama sen sorun yaşadığını mi iddia ediyorsun? SATA SSD'ler gayet de yeterli.

Bak buna çok güldüm. Hala HDD ile oyun oynarım, Mortal Kombat da sorun yaşamadım ama sen sorun yaşadığını mi iddia ediyorsun? SATA SSD'ler gayet de yeterli.
En son MK kaç oynadın acaba 9 falan mı ?

1713696817723.png

1713696864346.png

Bu arada aklıma gelmişken yazayım yılların oyunu Rust içinde bu durum geçerli eğer m2 ssd'ye yüklü değilse oyun server'a girmek için dosyaların yüklenmesini 20 dakika beklersin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı