Migros'a iş başvurusu nasıl yapılmalı?

Little Doge

Hectopat
Daha fazla  
5M veya 3M olan Migroslarda çalışmak istiyorum.
İnternetten başvuru yapılabiliyor sanırım ama sadece reyon veya sanalmarket pozisyonunda işe başlamak istiyorum. Kasa bana göre değil.

Bizzat gidip CV bırakıyor muyuz, orada mı dolduruyoruz, iş başvurusu için ne yapılmalı?
Daha önce Migros'ta çalışmışlığınız varsa önerilerinize açığım.

Bildiğim kadarıyla internet başvurularında pozisyon seçebiliyorsunuz ancak sizin gibi düşünen binlerce insan olduğunu düşünürsek geri dönüşleri uzun sürebilir. Bizzat başvuru formu doldurup girmeye çalışmak daha mantıklı ancak onda da pozisyon açısından sıkıntı çıkarabilirler.

5M veya 3M olan Migros'larda çalışmak istiyorum.
İnternetten başvuru yapılabiliyor sanırım ama sadece reyon veya sanalmarket pozisyonunda işe başlamak istiyorum. Kasa bana göre değil.

Bizzat gidip CV bırakıyor muyuz, orada mı dolduruyoruz, iş başvurusu için ne yapılmalı?

Migros'un sitesinden başvuru yapacaksınız. İndeed ve eleman.net gibi sitelerden de iş ilanlarına bakmanızı öneririm.

5M veya 3M olan Migroslarda çalışmak istiyorum.

Ne yaptınız hocam? Sonuç ne oldu?

Ne yaptınız hocam? Sonuç ne oldu?
Başka bir yerde iş buldum ancak birkaç gelişmeyi aktarabilirim.

Telefona SMS geldi ve WhatsApp üzerinden görüntülü mülakat için onay vermem istendi.
Sadece internet sitesinden başvuru yapılıyor ve size mesaj gelmesini bekliyorsunuz.

Başka bir yerde iş buldum ancak birkaç gelişmeyi aktarabilirim.

Telefona SMS geldi ve WhatsApp üzerinden görüntülü mülakat için onay vermem istendi.
Sadece internet sitesinden başvuru yapılıyor ve size mesaj gelmesini bekliyorsunuz.
Peki Migros yerine farklı bir yeri önerir misiniz veya neden Migros'u tercih etmediniz ayrıca eğer sizin için sorun olmayacaksa Migros yerine tercih ettiğiniz işi de aktarabilir misiniz, çok teşekkürler

Son düzenleme:
Peki Migros yerine farklı bir yeri önerir misiniz veya neden Migros'u tercih etmediniz ayrıca eğer sizin için sorun olmayacaksa Migros yerine tercih ettiğiniz işi de aktarabilir misiniz, çok teşekkürler
Tecrübem olmadığı için öneri yapamam ancak sağdan soldan duyduğum kadarıyla Migros ve Macro Center, malum marketlerden çok daha iyi.
Tanıdık vasıtasıyla başka bir iş önüme çıktığı için Migros'u tercih etmedim.

Kargo firmasında şoförlük yapıyorum.

Aktif olarak araç kullanmıyorsanız kalabalık şehirlerde zorlanırsınız. Şoförlük tehlikeli bir iştir, tecrübe gerektirir. Son işiniz olabilir veya sakatlıkla sonuçlanabilir.

Trendyol veya başka bir firma hakkında bilgim yok. Ben panelvan araç kullanıyorum, işim sadece arabayı sürmek. Yanımdaki kuryeler kargoları dağıtıyor.
Tanıdık yoksa sadece şoför isteyen bir firmayı bulmak zor olabilir, geneli şoförün yanında kurye oluyor.

Geri
Yukarı