Migros'ta Steam cüzdan kodu satışı devam ediyor mu?

Yer
İstanbul/Beylikdüzü
Migros'ta belki aranızda bilenleriniz vardır çok uzun bir zamandır Steam cüzdan kodu tedariği yapılmıyor. Beylikdüzü, Marmara Park ve Torium dahil olmak üzere İstanbul üçüncü bölgesindeki çoğu Migros'ta aynı hatayı alıyorum ve ekim ayından beri bir şey yapıldığını görmedim. En son aralık ayının başında bir kere daha var mı diye sormaya gitmiştim ve yok demişlerdi. Bir forum sayfasında birinin yılbaşında Migros'un tekrardan Steam cüzdan kodu tedariği yapacağını söylemişti. Ne kadar doğru bilgidir bilmiyorum lakin çevresinde hala daha aktif olarak satılan bir yer varsa bilgi verirseniz güzel olur, ya da konu ile ilgili bilgisi olan bir arkadaşın fiziksel cüzdan kodu satışları ile ilgili bilgi vermesi güzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Migros'ta belki aranızda bilenleriniz vardır çok uzun bir zamandır Steam cüzdan kodu tedariği yapılmıyor. Beylikdüzü, Marmara park ve torium dahil olmak üzere İstanbul üçüncü bölgesindeki çoğu Migros'ta aynı hatayı alıyorum ve ekim ayından beri bir şey yapıldığını görmedim. En son aralık ayının başında bir kere daha var mı diye sormaya gitmiştim ve yok demişlerdi. Bir forum sayfasında birinin yılbaşında Migros'un tekrardan Steam cüzdan kodu tedariği yapacağını söylemişti. Ne kadar doğru bilgidir bilmiyorum lakin çevresinde hala daha aktif olarak satılan bir yer varsa bilgi verirseniz güzel olur, ya da konu ile ilgili bilgisi olan bir arkadaşın fiziksel cüzdan kodu satışları ile ilgili bilgi vermesi güzel olur.

Hayır. Anlaşmaları bitmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı