Çözüldü Migros'ta Steam cüzdan kodu satışları durduruldu mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yigitsefer01

Attopat
Daha fazla  
Birkaç gün önce Steam cüzdan kodu almak için Migros'a gittiğimde "geçici süreliğine satış yapılamamaktadır." dediler. Acaba artık cüzdan kodu satışı yapılmayacak mı? Ve BİM'in yenilenmiş mağazalarında Steam cüzdan kodu satışı var mı? Yardımcı olursanız sevinirim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar Migros'a tekrar gittiğimde yılbaşında yeni bir firmayla anlaşılırsa yeni kodların geleceğini söylediler. Sonra CarrefourSA'da da Steam cüzdan kodu satıldığını öğrendim. Sistem şöyle: Kasaların orada bir karekod var, o karekodu okutunca sizi bir kataloğa yönlendiriyor, oradan en alta indikten sonra Steam'i seçip sonrasında almak istediğiniz miktarın üzerine tıklayıp orada çıkan barkodu kasiyere okutturuyorsunuz. Benim gibi kod bulamayan arkadaşlara umarım yardımcı olabilirim. :)
Ben de geçen gittim aynı şey dendi.
Bakalım yarın şansımı tekrar deneyip gideceğim, diğer yazılarda BİM'de cüzdan kodu satışı olduğunu okudum. Varsa BİM'den almaya çalışacağım.

Normalde en son haziran ayında Migros'tan Steam cüzdan kodu almıştım, böyle söylenince şaşırdım açıkçası, inşallah geçici süreliğine stoklar bitmiştir de yenilenir. :)

Bu aralar Steam için gelmiyor. Daha çok Google, Apple, Netflix falan var. Ben de gelmesini isterim. Sonuçta kullanıcı sayısı az değil.

Arkadaşlar Migros'a tekrar gittiğimde yılbaşında yeni bir firmayla anlaşılırsa yeni kodların geleceğini söylediler. Sonra CarrefourSA'da da Steam cüzdan kodu satıldığını öğrendim. Sistem şöyle: Kasaların orada bir karekod var, o karekodu okutunca sizi bir kataloğa yönlendiriyor, oradan en alta indikten sonra Steam'i seçip sonrasında almak istediğiniz miktarın üzerine tıklayıp orada çıkan barkodu kasiyere okutturuyorsunuz. Benim gibi kod bulamayan arkadaşlara umarım yardımcı olabilirim. :)

Çözüm

Geri
Yukarı