Mıknatıs PSU'ya zarar verir mi?

mustafademrbag

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, yakın zamanda bir sistem topladım. Toplarken fan ve RGB çoklayıcının mıknatıslı olduğunu gördüm. Fan kablolarının kısa olmasından dolayı PSU üzerine tutturdum. Kasanın herhangi bir yerine tutturamadım. Fan kabloları yetişmedi. Fan çoklayıcı mıknatıslı olduğundan dolayı PSU da herhangi bir sorun oluşur mu?
IMG_20211218_112823.jpg

Mıknatıs çok güçlü değilse bir sorun olacağını sanmıyorum. Ancak emin değilim. Sonuçta bileşenler, manyetik alandan etkilenebilir. Riske atmamak gerek.

Mıknatıs çok güçlü değilse bir sorun olacağını sanmıyorum. Ancak emin değilim. Sonuçta bileşenler, manyetik alandan etkilenebilir. Riske atmamak gerek.

Mıknatıs çok güçlü değil ancak farklı bir yere denedim. Egzoz fanın kablosu hiçbir şekilde yetişmedi anakart üzerine de takamadım farklı bir girişi olduğundan dolayı.

Mıknatıs çok güçlü değil ancak farklı bir yere denedim. Egzoz fanın kablosu hiçbir şekilde yetişmedi anakart üzerine de takamadım farklı bir girişi olduğundan dolayı.
Mıknatısa göre değişir ama içinde ki elektron akışını dengesizleştirebilir. Siz her ihtimale karşı farklı bir nokta ayarlamaya çalışın.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı