Mikrofon Cızırtı Sorunu

@burak67 Bu sayfadan ses sürücünü güncel olacak şekilde indir, işletim sistemi ve 32-64 Bit seçeneğini düzgün işaretle; P5Q Driver & Tools | Motherboards | ASUS Global

Ve kullandığın mikrofonun modelini mutlaka belirt, aldığın yerden link at veya. Mikrofon ile alakalı bir durum mu anlayalım.

Hocam bende 1 tane kanal sesi tek var aldığım mikrofon Snopy 03 AMD B450M SH2 chipset driverlarını yükleyemedim 0'da kaldığı için Realtek'de yüklü değil ne yapmam lazım yardımcı olabilir misin lütfen

Benim mikrofonumun modeli Trust mantis gxt 232 streaming 200 TL'ye aldım ama bende de cızırtı sorunu var

Dip ses vardır çok mu az mı cızırtı var, internetten bakabilirsin dip ses sorunlarını çözen videolar var programlar falan ama dip ses genellikle cızırtı yapar seninki hava üflüyor gibi değişik sesler geliyorsa mikrofonda veya kulaklık kablosunda sıkıntı olabilir.

Merhaba aynı sorunla bende karsılastım arkadaşlar sizden bilgi istiycem yardımcı olursanız hyprex oyuncu kulaklığı aldım mıkrafonunda sorun yaşadım dedim bozulmuştur yenı aldım aynı sorunu verdi bende USB gırişli aldım çok guzel gıdıyordu hersey yıne aynı sorunla karsılastım acaba bunun nedeni sıstemselmı yoksa ben kuruntumu yapıyorum nemden dolayımı oluyor 😂

Geri
Yukarı