Mikrofon kısa devre mi yapıyor?

Aliersal1

Decapat
Ancak video ile anlatabildim. Yardımınızı bekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kasayı çok dar bir yere koymuşsun. Daha geniş bir alana koy yoksa orada cayır cayır yanar o kasa. Ya da mikrofon ile bir problem olabilir. Yeni bir mikrofon tercih edebilirsin. Ya da genelde herkesin evinde olan telefon kulaklığını jak girişine tak ve test et. Eğer düzeldi ise sorun mikrofon ile kaynaklıdır.

Topraklamayla ilgili bir sorun olabilir. Kasaya bağlı olan şeylerde (priz, kablo vs.) bir gevşeklik olup olmadığını kontrol etmende fayda var. Ayrıca bilgisayarın kablolarını farklı bir prize taktığında aynı şeyi yaşıyor musun test et. Ek olarak mikrofonu başka bir sistemde test ettiğinde aynı şey oluyorsa büyük ihtimalle mikrofon sorunludur. Test etmeni öneririm mümkünse.

Son düzenleme:
Geçen kulaklığa ayağım takıldı ondan sonra oldu. Anlamadım. Garantiye yollayacağım.
Kasayı çok dar bir yere koymuşsun. Daha geniş bir alana koy yoksa orada cayır cayır yanar o kasa. Ya da mikrofon ile bir problem olabilir. Yeni bir mikrofon tercih edebilirsin. Ya da genelde herkesin evinde olan telefon kulaklığını jak girişine tak ve test et. Eğer düzeldi ise sorun mikrofon ile kaynaklıdır.
Soğutması iyi hocam kasanın.

Geri
Yukarı