Mikrofon ses sorunu

Hamza Kaş

Hectopat
Arkadaşlar çok saçma bir sorunla karşınızdayım nostalji yapıp Skype girelim dedik girmez olaydık Skype çağrısından çıkınca sesim çok az gidiyor Skype'yi kapatınca da aynı şekilde napıcam yardım edin Skype açıkken de olmuyor illa çağrıda olacağım bu devirde böyle saçma bir sorun olabilir mi?

Görev çubuğundaki ses simgesine sağ tıklayıp ses efekti adlı kutucuğu seçin. Ses diye bir panel çıkacaktır oradan kayıt kısmına gelin. Mikrofonunuzu seçip sağ tıklayın ve özelliklere girin. Açılan pencereden düzeyler adlı kısma girin. Mikrofonunuzun ses seviyesini ve mikrofon basını arttırın. 20 dB bas yeterli olacaktır.

Görev çubuğundaki ses simgesine sağ tıklayıp ses efekti adlı kutucuğu seçin. Ses diye bir panel çıkacaktır oradan kayıt kısmına gelin. Mikrofonunuzu seçip sağ tıklayın ve özelliklere girin. Açılan pencereden düzeyler adlı kısma girin. Mikrofonunuzun ses seviyesini ve mikrofon basını arttırın. 20 dB bas yeterli olacaktır.
aga ayarlar değişmemiş ki bass seviyesini niye arttırayım zaten kullanıyodum skypeyi açtım diye oldu şimdi sesimi almıyo kanser olucam

Geri
Yukarı