Mikrofon sesi az çıkıyor

Arkadaşlar mikrofonum condenser bir mikrofon ama sesi fullesem bile dinleyince az çıkıyor.
Mikrofonunu harici bir ses kartına takman gerekiyor, PC'nin ses kartına değil. Ses alamazsın diğer türlü zaten.
M-Audio Air 192|4 Ses Kartı Fiyatı - Taksit Seçenekleri Almanı öneririm. Ucuz ve güvenilir.

Ben Rode NT2-A Mikrofon Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al ile birlikte Steinberg Ci1 isminde ses kartını kullanıyorum, aşırı memnunum. Benim gibi fiyat performans arıyorsan Behringer UMC22 Midas Mikrofon Preamfi 2 x 2 USB Ses Kartı Fiyatı bunu bile alabilirsin. +48 V phantom güç veriyor bu condenser mikrofondan ses alman için yeterli.

Bundan 13 sene önce müzik işine başladığımda aynı problemi yaşamıştım. Mikrofonun ses vermeme veya sesi az verme durumu olmaz yani. İhtiyacın olan tek şey güzel bir ses kartı.

Son düzenleme:
Farklı bir cihazda denedin mi?
hayır.
Mikrofonunu harici bir ses kartına takman gerekiyor, PC'nin ses kartına değil. Ses alamazsın diğer türlü zaten.
M-Audio Air 192|4 Ses Kartı Fiyatı - Taksit Seçenekleri Almanı öneririm. Ucuz ve güvenilir.

Ben Rode NT2-A Mikrofon Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al ile birlikte Steinberg CI1 isminde ses kartını kullanıyorum, aşırı memnunum. Benim gibi fiyat performans arıyorsan Behringer UMC22 Midas Mikrofon Preamfi 2 x 2 USB Ses Kartı Fiyatı bunu bile alabilirsin. +48 V Phantom güç veriyor bu condenser mikrofondan ses alman için yeterli.

Bundan 13 sene önce müzik işine başladığımda aynı problemi yaşamıştım. Mikrofonun ses vermeme veya sesi az verme durumu olmaz yani. İhtiyacın olan tek şey güzel bir ses kartı.

Ses kartı zaten kullanıyordum ses kartım bozuldu ve bu sorun olmaya başladı. Dediğiniz sanırım doğru.
Denetim masasında ayarları olması lazım hocam

Hocam fullüyorum sesi zaten.
Mikrofon ayarlarından mikrofon basını artırabilirsin. Dip ses yapacaktır ama seste yükselme olur.
kalite düşüyor.
Denetim masasından ekran görüntülerini atar mısınız?
ayarlarım full ses seviyesi
hayır.

Ses kartı zaten kullanıyordum ses kartım bozuldu ve bu sorun olmaya başladı. Dediğiniz sanırım doğru.

kalite düşüyor.

Ayarlarım, full ses seviyesinde.
Farklı bir cihazda denedin mi?
hayır.

Ben Rode NT2-A Mikrofon Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al ile birlikte Steinberg CI1 isminde ses kartını kullanıyorum, aşırı memnunum. Benim gibi fiyat performans arıyorsan Behringer UMC22 Midas Mikrofon Preamfi 2 x 2 USB Ses Kartı Fiyatı bunu bile alabilirsin. +48 V Phantom güç veriyor bu condenser mikrofondan ses alman için yeterli.

Denetim masasında ayarları olması lazım hocam

Mikrofon ayarlarından mikrofon basını artırabilirsin. Dip ses yapacaktır ama seste yükselme olur.
kalite düşüyor.
Denetim masasından ekran görüntülerini atar mısınız?
hayır.

kalite düşüyor.

Ayarlarım, full ses seviyesinde.

Ben Rode NT2-A Mikrofon Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al ile birlikte Steinberg Ci1 isminde ses kartını kullanıyorum, aşırı memnunum. Benim gibi fiyat performans arıyorsan Behringer UMC22 Midas Mikrofon Preamfi 2 x 2 USB Ses Kartı Fiyatı bunu bile alabilirsin. +48 V phantom güç veriyor bu condenser mikrofondan ses alman için yeterli.

Sizden 150tl civarı bir ses kartı önermenizi isteyebilirmiyim bütçem şimdilik bu kadar.

Son düzenleme:
hayır.

kalite düşüyor.

hayır.

kalite düşüyor.

Sizden 150tl civarı bir ses kartı önermenizi isteyebilirmiyim bütçem şimdilik bu kadar.

Behringer U-Phorıa Um2 Xenyx Preamfi 2x2 USB Ses Kartı Fiyatı 341 TL bu işin en alt seviyesi kardeşim daha uygun fiyata 48 V phantom veren sesini alabilecek bir ses kartı bulamayız... Özellikle bu zamanda. Bana sorarsan para biriktir böyle idarelik şeyler almak yerine M-Audio al konu kapanır. 700 TL ila 1500 TL arasındaki ses kartları bile mükemmel iş görüyor. (Stoklarda M-Audio kalmamış 😢 )

Bu arada maziye döndüm sana da dedikleri gibi denetim masasına gir falan demişlerdi bana da :). Oysa ses kartımda sıkıntı varmış 1-2 hafta boş boş uğraşmıştım denetim masasından tut driver indirmeye kadar :D.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı