Mikrofon sesi yarı yarıya kısıldı, sabitlendi

balkay

Hectopat
Daha fazla  
Clowfish isimli ses değiştirici programı yükledim biraz kullandıktan sonra sildim ve sesim yarı yarıya azaldı karşı tarafa çok ama çok az gidiyor. Ses kaydedicisi, Skype, Discord bütün programlarda denedim sorun bilgisayarımda çözümü nedir acaba sesimi nasıl yükseltebilirim? Bu arada kayıt aygıtlarından mikrofonun ses düzeyi 100 hatta ses düzeyini 1 bile yapsam sesimde değişiklik olmuyor yani mikrofon şu anda kısık bir şekilde ayarlandı ve değiştiremiyorum yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görev çubuğunda, sağ altta bulunan hoparlör simgesine sağ tıklayın ve kayıt aygıtlarını seçin. Aktif olan mikrofonu seçin ve özelliklere tıklayın. Düzeyleri kontrol edin eğer Mikrofon seçeneğini arttırma imkanınız varsa arttıtın. Rahatsız etmeyeceği düzeye kadar Mikrofon Bası seçeneğini de arttırabilirsiniz. Eğer bunların ikisi de normal düzeylerde ise yukardaki sekmelerden Gelişmiş sekmesine gelin ve ''Varsayılanları Geri Yükle'' seçeneğine tıklayın. Sorun halen çözülmediyse. Mikrofon özelliklerini kapatın ve yukarıdaki sekmelerden ''İletişim'' sekmesine girin. Eğer ''Hiçbir şey yapma'' seçeneğinden başka bir seçenek ekliyse onu ''Hiçbir şey yapma'' olarak değiştirin.

Bu sorunu ben de yaşıyorum aynı şekilde. Buradaki yazılan tavsiyelere denedim fakat yine aynı bir şey değişmedi. Tekrardan bu konunun açılmasını istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı