Mikrofonda sesim çocuk gibi çıkıyor

Mikrofonunuz kalitesiz olabilir markası ne acaba?

Genellikle Trust kullanıyorum ama hemen hemen her mikrofonda böyle.

Genelleme yapıyorum hocam tek bir insan a göre hareket etmiyorum.
Sorun mikrofonda değil kendi sesin karşındakine senin duyduğun gibi gitmez bunun testleri de var. Bunu kulaklarının önüne kalın bir kitap koyarak deneyebilirsin.

Bir arkadaşınıza sorun, o da mikrofonunkiye aynı değil derse bir şey olmaz, sesiniz mikrofonik değildir. Ona yapacak bir şey yok. Ama @uuyanplutonn hocam ile The Forest oynuyorduk, inanmadı diye düşünyorum 13 yaşında olduğuma ilk başta. Sesin büyük biriymiş gibi geliyor dedi, halbuki o kadar da uğraşıyorum düzgün çıksın diye. :D Çok da takılmayın hocam mikrofonla arkadaşınızın duyduğu aynı değilse. Ama aynıysa siz sesinizi farklı duyuyorsunuzdur. Onun için de ses egzersizleri vs. yapabilirsiniz.

Bir arkadaşınıza sorun, o da mikrofonunkiye aynı değil derse bir şey olmaz, sesiniz mikrofonik değildir. Ona yapacak bir şey yok. Ama @uuyanplutonn hocam ile The Forest oynuyorduk, inanmadı diye düşünyorum 13 yaşında olduğuma ilk başta. Sesin büyük biriymiş gibi geliyor dedi, halbuki o kadar da uğraşıyorum düzgün çıksın diye. :D çok da takılmayın hocam mikrofonla arkadaşınızın duyduğu aynı değilse. Ama aynıysa siz sesinizi farklı duyuyorsunuzdur. Onun için de ses egzersizleri vs. yapabilirsiniz.

Hocam arkadaşlarım dalga geçmiyorlarda işte şu chat ta veletlik yapanlara sıra gelince velet sanıyorlar beni onun için kafaya takıyorum bazıları 13 yaşında velet dediğim için kızgın atmış @blockdz ben veletlk yaptığı için velet dedim üstünüze alınmayın.

Sanal ortamda ses öyle çıkıyor dostum. Ses kartı da fark eder.
Evet . Mikrofonlar bazen öyle yapabiliyor , kalitesine bağlı galiba . Kalın istiyorsanız ses ayarlarından yapabiliyorsunuz .
Bir arkadaşınıza sorun, o da mikrofonunkiye aynı değil derse bir şey olmaz, sesiniz mikrofonik değildir. Ona yapacak bir şey yok. Ama @uuyanplutonn hocam ile The Forest oynuyorduk, inanmadı diye düşünyorum 13 yaşında olduğuma ilk başta. Sesin büyük biriymiş gibi geliyor dedi, halbuki o kadar da uğraşıyorum düzgün çıksın diye. :D Çok da takılmayın hocam mikrofonla arkadaşınızın duyduğu aynı değilse. Ama aynıysa siz sesinizi farklı duyuyorsunuzdur. Onun için de ses egzersizleri vs. yapabilirsiniz.
Hem sese takılma nolcak :D . Bende sesimi bir oyunda açtım abi diyorlardı :D .

Farklı bir mikrofon kullanıp sonuçları yazacağım.
Az önce anneme sordum kendi ses kaydımı açarak bu kimin sesi dedim tanıyamadı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı