Mikrofondan Değişik Sesler Gelme Sorunu

DDEMR

Kilopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1523022612
Arkadaşımla sürekli Skype üzerinden konuşarak CSGO, PUBG falan oynuyoruz. Benim kulaklığım ve mikrofonumda bir sorun yok tertemiz ses verebiliyorum. Ancak arkadaşımdan bana gelen sesler aşırı rahatsız edici. Onun sesinin yaninda ek olarak sürekli "DINNN" gibi sesler de geliyor. İnanın cok rahatsız ediyor. Kendisi kulaklik jackini direkt anakart girişinden değil de kasanin ön tarafından taktığını söyledi. Bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir? Markası Snopy olmasi lazim.

Baska bir arkadasimla yine Skype uzerinden konuşuyoruz ve o telefon kulakligi kullanmasina ragmen tertemiz ses geliyor. Bazen o kadar sessiz oluyor ki çağrı düştü mü diye kontrol ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Skype'ın dandik ses altyapısını kullanmaktansa ücretsiz bir Discord sunucusu oluşturun.
Mikrofon ne kadar kaliteli de olsa Skype'da bozuk oluyor sesler. Discord iyidir, hoştur.

Skype'ın dandik ses altyapısını kullanmaktansa ücretsiz bir Discord sunucusu oluşturun.
Mikrofon ne kadar kaliteli de olsa Skype'da bozuk oluyor sesler. Discord iyidir, hoştur.
Hocam Discord'u da denedik onceden kullaniyorduk. Aslinda dediğiniz gibi daha guzel ancak ayni sorun ordada vardi. Birde bazen DC de benim sesim bana dönüyordu. Bizde Skype a döndük. Tekrar Discord deneyelim duruma bakalım o halde.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı