Mikrofonlu kulak içi kulaklık önerisi

Bütçe belirtmemişsin kardeşim Sennheiser IE 80S önerelim mi?

Neyse...

Elinde CX200 olduğuna göre en az ondan kaliteli bir şey önermem gerekiyor diye düşünüyorum. Sennheiser CX 300S almanı öneririm. Forumda ben ve @painkiller hocamız kullanıyoruz. İkimiz de çok memnunuz. @painkiller'ın Sennheiser CX 300S incelemesi bulunuyor ona bak derim.
Yakında ben de inceleme konusunu açacağım.

Mikrofon olarak fiyatındaki ve bölümündeki (Kulak içi) en başarılı mikrofonun bu modelde olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleme:
Orta kulağa kadar soruna sebep olabiliyor diye biliyorum. Kulak içi kulaklık alırken bunu göz önünde bulundurman gerek.
Bir sosyal üyesi böyle yazmıştı:
Kulak içi kulaklık direk sesi kulak zarına ilettiği için ortakulak sesi düzenleyemiyor. Kulaküstü kulaklıkta ise durum farklı. Ses direk kulak zarına iletilmediği için ortakulak düzenleyebiliyor.
İntihaba da neden olabiliyor. Kulaklığı takarken zaten içeri doğru bir şeyler gidebilir. Çıkardıktan sonra ise orada biraz yapışkanlık kalabileceği için toz orada toplanabilir. Sağlık açısından kulaküstü kulaklık tavsiye ediyoruz
Soruna gelirsek, HyperX Cloud Earbuds var oyun için ancak baştan uyarayım, ohm değeri yüksek olduğu için yüksek düzeyde bir telefonda kullanmak gerek diye okudum Sosyal'de.

Kulak içi arıyorsan boşuna yorulma 100TL'ye bir şey al kafan rahat olur zaten.
Mantığa bak. 350 TL'lik Sennheiser CX 300S veya KZ ZS10 PRO ile 100 TL'lik bir kulak içi kulaklık arasında ne kadar fark var haberin var mı? "Kulak içi zaten" deyip küçümsüyorsun ama 8000 TL'ye de kulak içi kulaklık var.

Mantığa bak. 350 TL'lik Sennheiser CX 300S veya KZ ZS10 Pro ile 100 TL'lik bir kulak içi kulaklık arasında ne kadar fark var haberin var mı? "Kulak içi zaten" deyip küçümsüyorsun ama 8000 TL'ye de kulak içi kulaklık var.

Ona bakarsan kaç bin TL'ye PC var trilyonlara villa var. O iş öyle yürümez kardeşim. Git al Xiaomi piston.

@Zamsung Şaka yapıyorsun galiba. Ciddiye alınmayacak kadar bilgisizlik kokan bir mesajdı bu çünkü. Daha doğru düzgün kulaklık bile kullanmadığına eminim. Ayrıca belirteyim Xiaomi Piston Fresh de kullandım, markasız dandik kulak içi de kullandım, GM8'in 70 TL'lik kulak içini de kullandım, 250 TL'lik kulak üstü JBL T500 ile 250 TL'lik kulak üstü Urbanears Plattan 2 de kullandım.

Şimdi de 350 TL'lik kulak içi Sennheiser CX 300S kullanıyorum. Kulak içi deyip küçümsemek yerine kullan öyle yorum yap. Kulak içi var berbat ses verir, kulak içi var kulak üstünden daha iyi ses verir. Ezbere konuşma.

Yeni konular

Geri
Yukarı