Mikrofonlu kulak içi kulaklık önerisi

BeecoV

Kilopat
Merhaba,

Remote olarak çalıştığım için kablolu kulak içi ve iyi mikrofonlu bir kulaklık ihtiyacım var. Bluetooth'lu Honor marka kulaklığım var fakat mikrofonu çok fazla gürültü alıyor. Gürültü almayacak ve temiz ses iletecek, tercihen silikonsuz kablolu kulaklık önerileriniz nelerdir? 1000 liraya kadar bütçem var fakat çok da pahalı olsun istemiyorum. Teşekkürler.

Merhaba,

Remote olarak çalıştığım için kablolu kulak içi ve iyi mikrofonlu bir kulaklık ihtiyacım var. Bluetooth'lu Honor marka kulaklığım var fakat mikrofonu çok fazla gürültü alıyor. Gürültü almayacak ve temiz ses iletecek, tercihen silikonsuz kablolu kulaklık önerileriniz nelerdir? 1000 liraya kadar bütçem var fakat çok da pahalı olsun istemiyorum. Teşekkürler.
Temiz ses istiyorsanız Xiaomi Mi Hybrid serisini tavsiye ederim.Orijinalini bulmak zor biraz bunu da belirteyim, iyi paralar ödeyip replika ürün almayın isterim.

Nazik düşünceniz için teşekkür ederim. Farklı bir öneriniz var mıdır?
Marshall markasını övenleri çok duymuştum.Fiyat aralığı bütçenize uyuyorsa bakabilirsiniz, istediğiniz özelliklerde kulak içi modelleri var.Üstteki arkadaşın tavsiyesi de çok güzel, alternatifleri karşılaştırıp satın alabilirsiniz. :)

Geri
Yukarı