Mikrofonsuz Kafa üstü Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Xenithral

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Ryzen 5 5600 4.65GHz PBO
MOBO: ASUS B450M DRAGON
GPU: PALIT RTX 3060
DISPLAY: AOC 25G3ZM 240Hz 0.5Ms AH-VA
Selamlar, Corsair Void Elite Surround iade maceramdan sonra param hesabıma yattı ve masaüstü mikrofon aldım. Şu anda memnunum ve Mikrofonsuz Kafaüstü Oyuncu Kulaklığı aramaktayım. Önerilerinizi bekliyorum fiyatı 250-300 civarı olabilir, ufak oynamalarda problem yok rahat olmasını tercih ederim sadece LoL oynuyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Neden bir mikrofona bu kadar para verdiniz? Bu fiyata kaliteli mikrofonu olan bir kulaklık alabilirdiniz. İade edebiliyorsanız iade edin derim. Bunun dışında 300TL bandında sizi oyunda tatmin edecek bir kulaklık bulmanız çok zor.

Neden bir mikrofona bu kadar para verdiniz? Bu fiyata kaliteli mikrofonu olan bir kulaklık alabilirdiniz. İade edebiliyorsanız iade edin derim. Bunun dışında 300TL bandında sizi oyunda tatmin edecek bir kulaklık bulmanız çok zor.
Açıkçası Void Elite'in mikrofonundan aşırı memnundum ses yüksekliği dip ses almaması iyiydi fakat ICUE yüzünden sinir etmişti bayağı. Mikrofonu yeni aldım istersem iade edebilirim 1 gün içerisinde. 750-800tl bandında hangi kulaklığı önerisin mikrofonlu?

O mikrofona o kadar para vermek saçma olmuş. O paraya Sennheiser bir kulaklık alabilirdiniz, mikrofonları profesyonele yakın kalitede.
O fiyata güzel bir kulaklık zor.

O mikrofona o kadar para vermek saçma olmuş. O paraya Sennheiser bir kulaklık alabilirdiniz, mikrofonları profesyonele yakın kalitede.
O fiyata güzel bir kulaklık zor.
İade edebilirim. 750-800 civarına mikrofonlu kulaklık önerebilir misin? Ses kasmak için değil mikrofonu iyi olsun ve konforlu olsun yeter. USB bağlantısı olmalı.

Şu anda mikrofonu en iyi oyuncu kulaklıkları Steelseries. Özellikle bildiğim kadarıyla Discord lisansları var. Bi' araştırın derim. Herhangi bir modeli olabilir, şahsen kablosuz tavsiye etmiyorum. Kopukluk, gecikme ve pil sorunları yaşayabilirsiniz.

Şu anda mikrofonu en iyi oyuncu kulaklıkları Steelseries. Özellikle bildiğim kadarıyla Discord lisansları var. Bi' araştırın derim. Herhangi bir modeli olabilir, şahsen kablosuz tavsiye etmiyorum. Kopukluk, gecikme ve pil sorunları yaşayabilirsiniz.
3.5mm jack ile bağlantı yaptığı için maalesef alamayacağım. Realtek sürücülerinde problem olduğu için jack ile bağlantı durumunda bilgisayardaki sesi direkt karşıya iletiyor.

Void Elite modelini sadece yazılımı yüzünden mi iade ettiniz? Ses kalitesi ve konforu nasıldı?
Benimki düz Void Elite değil, Surround modeli. Ses kalitesi muazzam, ICUE yüklenince çöp. E haliyle 7.1 Surround ses kartı kullanılmıyor yazılım yüklü olmadığı için. Konfora alışmam 1 haftamı aldı, kulak pedleri HS-35'den geçtiğim için biraz dar gelmişti ve ağrı yapıyordu. 1 haftanın sonunda hiçbir şekilde ağrı yapmadı ve gayet keyif aldım kullanırken. Ancak bu tür yazılım hataları olduğu için satın almanın mantığı yok. Mail atmama rağmen eski sürümü yükleyin diye geçiştirdiler kulaklık alınmasını önermem bu firmadan.

Yeni konular

Geri
Yukarı